Extraliga mužů - 14.kolo: TJ Slavoj Český Brod vs. TJ Spartak Čelákovice "A"

Štěpař

1D-1D: Kaděra, Janík – Souček, Flekač 0:2 (7:10, 8:10)

2D-2D: Vedral, Sýkora – Holas, Kilík 0:2 (8:10, 6:10)

1T-1T: Kaděra, Sýkora, Štěpař (Vokáč) – Flekač, Šafr, Spilka 0:2 (6:10, 5:10)

2T-2T: Cibulka, Janík, Vedral – Souček, Holas, Kilík (Kolenský) 2:1 (10:7, 8:10, 10:9)

3D-3D: Štěpař, Cibulka (Vokáč) – Spilka, Kolenský 0:2 (4:10, 6:10)

1S-1S:  Sýkora – Kilík 0:2 (5:10, 9:10)

1T-2T: Kaděra, Sýkora, Štěpař – Souček, Holas, Kilík  (Kolenský) 1:2 (10:6, 3:10, 7:10)

70

0:1, 0:3, 1:3, 1:5, 1:6

Na domácí zápas s Čelákovicemi jsme nebyli kompletní, chyběl zraněný Ešner a Vokáč ještě nebyl také úplně v pořádku.

V úvodním zápase dvojic začala naše dvojice ve složení Kaděra, Janík. A po prvním prohraném setu byl průběh druhého setu vyrovnaný, nicméně koncovku si soupeř pohlídal a ujal se vedení po setech 10:7 a 10:8.

V zápase druhých dvojic nastoupila naše druhá dvojice ve složení Sýkora, Vedral a první set jsme prohráli 10:8. Druhý set už byl jasně v roli soupeře, který celkově zvítězil 2:0.

V zápase trojic nastoupila naše sestava ve složení Kaděra, Sýkora, Štěpař a celé dva sety nenašla recept na sestavu vedenou Spilkou, soupeř tedy vedl už 3:0.

Naše druhá trojice nastoupila ve složení Cibulka, Janík a Vedral. A po prvním vyhraném setu se nám tolik nedařilo a vše se rozhodovalo v setu třetím. Tam jsme dokázali soupeře přetlačit a zvítězili 2:0. Stav utkání tak bylo 1:3.

Na vloženou dvojici nastoupili Cibulka a Štěpař proti hostujícímu Spilkovi a Kolenskému. V prvním setu se naší sestavě nedařilo, takže vystřídal Vokáč Štěpař. Ve druhém setu se náš tým zvedal, bohužel ale přišlo zranění Vokáče a druhý set poté soupeř vyhrál také a zvítězil celkově v poměru 2:0.

V singlu nastoupil Sýkora, který hrál proti Kilíkovi a první set se mu nedařilo. Ve druhém setu si vybudoval vedení, Kilík ale začal riskovat servis a ten mu vycházel, takže dokázal nakonec sadu vyhrát a celý zápas ovládl v poměru 2:0.

V zápase otočených trojic jsme nastoupili v sestavě Kaděra, Sýkora a Štěpař a první set nám vyšel. Soupeř ale vyhrál set druhý a vše se rozhodovalo v setu třetím, tam jsme nedokázali proměnit naše útoky a soupeř toho využil, zvítězil nakonec 10:7 a 2:1 na sety. Tímto zápasem ovládl soupeř sadu i celý zápas v poměru 6:1.