BDL sk "A" - 8.kolo: SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary vs. TJ Slavoj Český Brod

1D-1D: Schicker P., Hynek M. – Zavacký, Svoboda 2:1 (9:10, 10:4, 10:8)

2D-2D: Toman P., Rendl Z. (Budek) - Truc, Čech – 0:2 (6:10, 3:10)

1T-1T: Toman P., Schicker, Hynek - Truc, Čech, Zavacký 0:2 (3:10, 5:10)

1S-1S: Hynek - Zavacký 0:2 (6:10, 8:10)

1T-1T: Schicker P., Toman, Rendl Z., Budek - Truc, Čech, Svoboda 0:2 (6:10, 5:10)

1D-2D: Schicker P., Hynek M. – Truc, Čech 0:2 (9:10, 7:10)

2D-1D: Toman P., Rendl Z.(Budek) 0:2 (7:10, 9:10)

10

1:0, 1:1, 1:2, 1:3, 1:4, 1:5, 1:6

Ve hře dvojic byl na naší straně vidět větší klid a výborná připravenost útoků a následné proměňování. Všechny dvojice byly sehrány výborně. Avšak první dvojice vyšla lépe domácím, kdy jsme udělali více chyb na útoku a konec třetího setu zakončil výborným kraťasem Hynek.

Ve hře trojic již hosté více zabojovali, ale naší dobrou hrou jsme jim nedarovali ani jeden set navíc a tak jsme dokázali obě trojice vyhrát ve dvou setech.

Do hry singlu jsme opět nominovali Zavackého, kterému singl sedl a i přes nepřiznivé stavy v obou setech, dokázal set otočit ve svůj prospěch a zvítězit tak ve dvou setech.

V otočené trojici nastoupil místo Zavackého na nahrávku Svoboda a v prvním setu jsme bojovali o každý míč a dobrou obranou jsme dokázali vyhrát první set. Ve druhém setu jsme navázali na bojovný výkon a po nevynucených chybách na straně domácích jsme tak dokázali vyhrát hladce ve dvou setech.

V otočených silnějších dvojicích jsme si dokázali pohlídat relativní náskok, který domácí ke konci setu stáhli, ale dobrou mezihrou Čecha s Trucem jsme dokázali urvat první set. Ve druhém setu jsme opět bojovali a domácí začali více kazit a tak jsme dvojici dotáhli do vítězného konce.

V poslední dvojici nastoupil Zavacký se Svobodou. První set nám vyšel výborně a nepustili jsme domácí do vedení. Ve druhém setu jsme začali dělat chyby na přijmu a domácí již vedli 9:7, ale po nevynucených chybách domácích a s dobrým útokem Zavackého jsme se štěstím dokázali urvat vítězství v této dvojici a sebrat tak z venkovního utkání 3 body.