BDL sk "A" - 7.kolo: TJ Slavoj Český Brod vs. TJ DYNAMO Propagační podnik České Budějovice

29.05.2017 07:46

TJ DYNAMO Propagační podnik České Budějovice

1D-1D: Kalous Z., Čech J. – Višvader D., Musil L. 1:2 (10:7, 8:10, 9:10)

2D-2D: Truc N., Ungermann V. – Musil T., Poláček J. 2:0 (10:5, 10:6)

1T-1T: Zavacký E., Kalous Z., Čech J. – Višvader D., Musil L., Musil T. 2:0 (10:5, 10:8)

1S-1S: Kalous Z. – Višvader D. 0:2 (3:10, 5:10)

1T-1T: Zavacký E., Truc N., Ungermann V. – Višvader D., Musil L., Poláček J.  2:1 (10:6, 5:10, 10:8)

1D-2D: Kalous Z., Čech J. – Musil T., Poláček J. 2:0 (10:4, 10:2)

2D-1D: Truc N., Ungermann V. – Višvader D., Musil L. 2:0 (10:8, 10:9)

20

0:1,1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 4:2, 5:2

V souboji prvních dvojic nastupovali proti sobě silnější dvojice obou týmů. V celém zápase byla vidět bojovnost obou dvojic a boj o každý míč. První set jsme lépe zvládli my. Ve druhém setu se Čechovi nedařilo na přijmu po výborném podání Višvadera a tak zápas směřoval do třetího setu, kde jsme měli náskok 9:7, ale po 3 chybičkách Kalouse jsme ho darovali hostům a ti si tak připsali první bod utkání.

Ve druhé dvojici zahráli s klidem a přehledem Ungermann s Trucem, kteří dokázali porazit hostující dvojici 2:0 a připsat si tak důležitý srovnávací bod utkání.

Ve hře trojce nastoupil Kalous, Čech a Zavacký, kteří předváděli lepší hru než ve dvojici a Zavackého dobré pole pomohlo k vítězství trojice ve dvou setech.

Do hry singlu nastupoval Kalous proti úřadujícímu mistrovi ČR v kategorii dorostu v této disciplíně. Bohužel si Kalous nedokázal poradit s tvrdým a přesným podáním Višvadera a hostující celek tak srovnal stav utkání na 2:2.

V otočené trojici nastupoval Ungermann se Zavackým a Trucem. První set naši začali dobře a s klidnou hrou a nekompromisními útoky jsme ho dokázali hladce vyhrát 10:6. Ve druhém setu naši svěřenci zvolnili tempo, čehož využili hosté a dostali tak zápas do třetího setu, kde si sebevědomě počínal Ungermann na útoku a tím jsme dokázali vybojovat další důležitý bod utkání.

Ve hře otočených dvojic si hladce poradil Kalous s Čechem proti slabší dvojici Musila T. s Poláškem ve dvou setech a vítězství  v utkání bylo jisté.

Ve druhé dvojici Ungermanna s Trucem proti silné dvojici Višvadera s Musilem L.  předvedli naši svěřenci precizní hru a po velkém boji a těsných výhrách v obou setech dokázali hosty porazit a připsat tak 5. Bod utkání.