BDL sk "A" - 6.kolo: SK Šacung ČNES Benešov 1947 vs. TJ Slavoj Český Brod

1D-1D: Šperlík, Zachová – Kalous Z., Čech J., 0:2 (5:10, 3:10)

2D-2D:Krunert D., Krunert L. – Ungermann, Truc 1:2 (10:7, 3:10, 8:10)

1T-1T: Krunert D., Šperlík, Fuhrbacher – Kalous, Čech, Svoboda 0:2 (8:10, 4:10)

1S-1S: Krunert D. – Kalous Z. 0:2 (3:10, 2:10)

2T-2T: Krunert D., Šperlík, Krunert L. (Zachová) – Ungermann, Truc, Svoboda 0:2 (8:10, 1:10)

1D-2D: : Šperlík, Zachová (Fuhrbacher) – Ungermann V., Truc N. 0:2 (4:10, 3:10)

2D-1D: Krunert D., Krunert L. – Kalous, Svoboda 1:2 (1:10, 10:8, 9:10)

3

0:1, 0:2, 0:3, 0:4, 0:5, 0:6, 0:7

Do první dvojice jsme nastupovali v otočeném pořadí než je tomu zvykem a tak se v první dvojici předvedl Čech s Kalousem, kteří si hladce poradili s domácí slabší dvojicí Šperlíka se Zachovou ve dvou setech a připsali jsme si tak první bod utkání.

Druhá dvojice Ungermanna s Trucem narazila na silnější dvojici domácích Krunertů, Davida a Lukáše). Naši jak je již skoro tradicí opět začali pomalým rozjezdem a domácí si vybudovali náskok, který jsme ke konci setu nedokázali dotáhnout. Ve druhém setu jsme již pokračovali v tempu z konce prvního setu a dokázali jsme tak zápas dotáhnout do třetího setu, kde jsme po dobře odvedené hře dotáhnout zápas do vítězného konce.

Ve hře trojic panoval na naší straně klid a učesaná hra, díky dobře nahrávajícímu Svobodovi a tvrdě smečujícímu Kalousovi s Čechem. Tak jsme vyhráli trojici ve dvou setech a měli tak 3. Bod utkání.

Do hry jednotlivců nastoupil proti Krunertovi Davidovi Zdeněk Kalous, který ho svým důrazným podáním zatlačil do rohu a nenechal předvést nebezpečnou hru.

Ve hře otočené trojce pokračoval dobrý výkon podobný v první trojici, jen s pozměněnou sestavou Truce, Ungermanna a Svobody. Dokázali jsme vyhrát ve dvou setech s podobnými body (v prvním setu 10:8 a ve druhém 10:1).

Ve hře otočené trojice Truce s Ungermannem proti slabší domácí dvojici nebyl pochyb o našem vítězství a tím tato dvojce získala 6. Bod utkání, čili 3 body do tabulky.

Ve hře druhé trojice nastupovali 2 leváci, Svoboda s Kalousem. Po hladce odehraném prvním setu se domácí vzepjali k obratu a dobrým útokem nás tento set přehráli. Ve třetím setu po dobrých příjmech pomohl několikrát Kalous z druhé a svými proměněnými 4 útoky do otočené rozhodl o výhře poslední dvojice a tím výhře s 0 na straně domácích.