BDL sk "A" - 5.kolo: Tělovýchovná jednota Radomyšl vs. TJ SLAVOJ Český Brod

19.05.2017 20:37

TJ Radomyšl

1D-1D: Slavíček J., Hokr, F. – Ungermann, Truc 0:2 (5:10, 10:5, 8:10)

2D-2D: Buriánek M., Švancar M. – Kalous Z., Čech J., 0:2 (5:10, 6:10)

1T-1T: Hokr F., Buriánek M., Švancar M. – Truc N., Ungermann V., Zavacký E. 2:1 (10:2, 10:4)

1S-1S: Slavíček J. – Kalous Z. 0:2 (3:10, 9:10)

2T-2T: Slavíček J., Hokr F., Buriánek M. (Plechatá K.) – Kalous Z., Zavacký E., Čech J., 0:2 (2:10, 8:10)

1D-2D: Slavíček M., Hokr F. (Plechatá K.)  – Kalous Z., Čech J. 0:2 (7:10, 2:10)

2D-1D: Buriánek M., Hrouda S. – Ungermann V.,, Truc N. (Zavacký E.) 1:2 (8:10, 10:9 , 7:10)

20

0:1, 0:2, 1:2, 1:3, 1:4, 1:5, 1:6

První dvojice Ungermanna s Trucem narazila na silnější dvojici domácích Slavíčka s Hokrem. Naši opět začali pomalým rozjezdem a domácí měli již 3 bodový náskok, který jsme ke konci setu nedokázali dotáhnout. Ve druhém setu jsme již pokračovali v tempu z konce prvního setu a dokázali jsme tak zápas dotáhnout do třetího setu, kde jsme po dobře odvedené hře dotáhnout zápas do vítězného konce.

Ve druhé dvojici si Čech s Kalousem hladce poradili s domácí slabší dvojicí ve dvou setech a připsali jsme si tak další bod utkání.

Do hry trojic nastoupil Truc, Ungermann a Zavacký. V prvním setu jsme po vlastních chybičkách nedokázali poradit s dobře hrající domácí trojicí. Ve druhém setu bylo na naší straně hodně nevynucených chyb a naši hráči podali velice slabý výkon, kterému chyběla bojovnost a tak domácí dotáhli set do vítězného konce a tím snížili stav utkání na 1:2.

Do hry jednotlivců nastoupil Kalous proti Slavíčkovi. V prvním setu Kalous hrál s velkým přehledem a po hodně zkažených balonech dotáhl set relativním klidem do vítězného konce. Ve druhém setu začal Slavíček méně kazit a naopak Kalous vytvořil několik zbytečných chybiček. Ke konci setu oba hráči předváděli bojovný výkon a od stavu 8:8 předvedl Kalous větší psychickou pohodu a po 2 uhraných balonech vyčkal na chyby Slavíčka a zvítězil a připsal tak 3. Bod utkání na naší stranu.

Ve hře otočené trojice nastoupil Kalous, Čech a Zavacký, kteří si dokázali poradit s trojicí Hokra, Buriánka a Slavíčka se střídající Plechatou ve dvou setech.

Ve hře otočené dvojice si Kalous s Čechem hladce poradil si dvojicí, za kterou nastoupil Slavíček s Plechatou a střídajícím Hokrem a tak stav utkání byl již 1:5 a chtěli jsme urvat další bod utkání a tím si ze zápasu odvést 3 body.

Ve hře poslední dvojice si Ungermann s Trucem a střídajícím Zavackým ve vypjatém prvním setu dokázali poradit s dvojicí Buriánka s Hroudou, kteří na konci setu udělali hodně nevynucených chyb. Druhý set byl z naší strany horší, hodně balonů jsme nedokázali proměnit a hlavně jsme nedokázali zachytit útoky domácích a tak se zápas rozhodoval ve třetím setu, ve kterém jsme tahali za šťastnější konec my a dokázali jej dotáhnout do vítězného konce a sebrat tak na půdě hostů 3 body z utkání.