BDL sk "A" - 4.kolo: TJ Slovan Chabařovice vs. TJ SLAVOJ Český Brod

19.05.2017 20:36

TJ Slovan Chabařovice

1D-1D: Kovařík J., Mužík M. – Ungermann, Truc 0:2 (9:10, 5:10)

2D-2D: Henzl A., Molnář M. – Kalous Z., Čech J., 0:2 (4:10, 5:10)

1T-1T: Kovařík J., Henzl A., Mužík M. – Kalous Z., Čech J., Zavacký E. 1:2 (10:6,8:10, 8:10)

1S-1S: Kovařík J. – Kalous Z. 0:2 (9:10, 7:10)

2T-2T: Kovařík J., Henzl A., Molnář M. – Truc N., Zavacký E., Ungermann 2:0 (10:6, 10:8)

1D-2D: Kovařík J., Mužík M. – Kalous Z., Čech J. (Zavacký) 2:1 (9:10, 10:4, 10:6)

2D-1D: Henzl A., Molnář M. – Ungermann, Truc 0:2 (4:10, 5:10)

5

0:1, 0:2, 0:3, 0:4, 1:4, 2:4, 2:5

První dvojice Ungermanna s Trucem narazila na silnější dvojici domácích Kovaříka s Mužíkem. Naši nezačali dobře a domácí měli již 3 bodový náskok, který jsme ke konci setu eliminovali a za stavu 9:9 jsme dokázali zachytit útok domácích a proměnit důležitý bod. Ve druhém setu jsme již pokračoval v tempu z konce prvního setu a dokázali jsme tak hladce dotáhnout zápas do vítězného konce.

Ve druhé dvojici si Čech s Kalousem hladce poradili s domácí slabší dvojicí ve dvou setech a připsali jsme si tak další bod utkání.

Do hry trojic nastoupil Čech, Kalous a Zavacký. V prvním setu jsme si dokázali poradit s dobře hrajícím Kovaříkem. Ve druhém setu bylo na naší straně hodně nevynucených chyb a tak se rozhodovalo ve třetím setu, kde jsme opět měli o trochu navrch a dokázali vyhrát a urvat tak 3 bod utkání.

Do hry jednotlivců nastoupil Kalous proti Kovaříkovi. V prvním setu Kalous utekl hrobníkovi z lopaty, který  prohrával 9:7 a dokázal stáhnout rozdíl a stavu 9:9 Kovařík zkazil servis. Druhý set Kalous vyhrál s větším bodovým náskokem a tím získat výhru v utkání.

Ve hře otočené trojice nastoupil Ungermann, Truc a Zavacký, kteří s horší rozehrou a hodně nevynuceným chybám si ve třísetové bitvě neporadili s dobře hrající Kovaříkovou trojící.

Ve hře otočené dvojice si Kalous s Čechem nedokázali poradit se silnější dvojicí Kovaříka s Mužíkem. Ve druhém setu navíc Kalouse začaly bolet záda a tak místo něj nastoupil Zavacký, který nedokázal pomoct Čechovi k prosazení se na útoku ve třetím setu a tím urvat další bod utkání.

Ve hře poslední dvojice si Ungermann s Trucem hladce poradili s domácí dvojicí Henzla s Molnářem.