BDL sk."A" - 1.kolo: TJ Slavoj Český Brod vs. SK Šacung ČNES Benešov 1947

17.04.2017 17:16

SK Šacung ČNES Benešov 1947

1D-1D: Kalous Z., Čech J. – Krunert M., Sekera T. 2:1 (10:9, 6:10, 10:8)

2D-2D: Truc, Ungermann – Šperlík J., Führbacher A. (Zachová G.) 2:1 (8:10, 10:7, 10:7)

1T-1T: Truc, Kalous, Čech – Krunert M., Šperlík J., Sekera T. 2:0 (10:6, 10:4)

1S-1S: Ungermann – Šperlík J. 1:2 (7:10, 10:3, 9:10)

1T-1T: Truc, Kalous, Ungermann – Krunert M., Sekera T., Führbacher A. (Zachová G.)  2:0 (10:9, 10:9)

1D-2D: Kalous Z., Čech J. – Šperlík J., Führbacher A. (Zachová G.) 2:0 (10:1, 10:4)

2D-1D: Truc, Ungermann – Krunert M., Sekera T. 2:0 (10:9, 10:7)

20

1:0, 2:0, 3:0, 3:1, 4:1, 5:1, 6:1

Do první dvojce nastupoval Čech s nově hrajícím Kalousem. Tato dvojice se potýkala s hodně chybami na přijmu, především ze strany Čecha. Tyto chyby byly vynucené nepříznivým počasím(nízké teploty a silný vítr), se kterým se náš tým potýkal ve hře obou prvních dvojic. První set jsme dokázali urvat posledním možným míčem. Ve druhém jsme bohužel nedokázali proměnit své útoky a soupeř poslat zápas do třetího setu, kde jsme byli šťastnější my.

Do druhé dvojice nastupoval Truc s Ungermannem proti slabší dvojici Šperlíka se Zachovou a střídajícím Führbacherem. První set byl z naší strany podceněný a po mnoha chybách ho protagonisté ze Šacungu dokázali získat na svou stranu. Ve druhém setu jsme předvedli o trochu lepší výkon, který naštěstí pokračoval i v setu třetím.

Ve hře první trojice jsme předvedli kvalitní a vyrovnaný výkon a dokázali jsme vyhrát poměrně hladce ve 2 setech a připsat si tak 3. bod utkání.

Ve hře singlu nastoupil Ungermann proti dobře hrajícímu Šperlíkovi. Ungermann se potýkal s velikou kazivostí všech herních činností a po prvním prohraném setu a hladce vyhraném druhém setu zápas směřoval do třetího setu, kde Ungermann z nepříznivého stavu 6:9 dokázal srovnat na stav 9:9, za kterého bohužel zkazil servis a hostující Šperlík tak přidal první bod utkání na stranu hostů.

Ve hře druhé trojice byl předveden bojovný výkon od obou trojic. Štěstí a více zkušenosti jsme nakonec měli na naší straně my, kdy jsme dokázali v obou setech dotáhnout set do vítězného konce.

Ve hře otočených dvojic již panovala uvolněná nálada, kde naše první dvojce Čecha s Kalousem převálcovala slabší dvojici Šperlíka s Führbacherem a střídající Zachovou.

Druhá otočená dvojice, která nastupovala proti silnější hostující dvojici si rovněž dokázala poradit a kvalitní předvedenou hrou získala poslední bod utkání ve dvou setech.