BDL play-off 3.rozhodující zápas: TJ Sokol Zbečník vs. TJ Slavoj Český Brod

1D-1D: Pohl, Šimek – Harmanec, Vlasák (Zavacký) 2:1 (10:2, 5:10, 10:5)

2D-2D: Kabát, Zelba – Truc, Ungermann 2:1 (10:4, 8:10, 10:7)

1T-1T: Pohl, Kábrt, Zelbrt – Truc, Harmanec, Ungermann 2:0 (10:8, 10:3)

1S-1S: Kábrt – Zavacký 2:0 (10:4, 10:3)

15

1:0, 2:0, 3:0, 4:0

Do první dvojice nastoupil proti Pohlovi se Šimkem Harmanec s Vlasákem a střídajícím Zavackým. První set naši svěřenci nechytli začátek zápasu a velkou chybovostí tak odevzdali první set domácím. Do druhého setu nastupoval místo Harmance Zavacký, který svými útoky dělal soupeřům problémy a tak jsme druhý set dokázali vyhrát a poslat zápas do třetího setu, kde jsme bohužel udělali chyby na příjmu, které soupeř hned potrestal a získal tak první zápasový bod.

Ve druhé dvojici nastoupil Truc s Ungermannem proti Kábrtovi se Zelbou, který hrál v této sérii poprvé a byla to veliká posila pro domácí. Opět se nám nepovedl první set a ve druhém jsme byli nahoře zase my a zápas tak směřoval do třetího setu, kde jsme nedokázali prodat naše útoky a nedokázali zachytit ani jeden útok dobře hrajícího Zelby.

Ve hře trojice již byla znát trochu bezmoc proti obraně domácích, kam se nám nedařilo dávat čisté body. Naopak domácí silná trojice dokázala proměnit většinu svých útoků a tak po bojovném prvním setu jsme druhý skoro odevzdali a domácí se tak radovali s 3. Bodu utkání.

Ve hře jednotlivců nastoupil Zavacký proti Kábrtovi. Zavacký měl dobrý příjem, ale potýkal se s problémy na smeči, které kopal o kousek dále než bylo třeba a tak Kábrt měl relativně jednoduchý singl, který si pohlídal a ukončil tak utkání v poměru 4:0.

V dnešním zápase chyběl Čachotský a Čech, kteří byly v předchozích zápasech oporami týmu. Musím říct, že domácí předvedli kvalitní výkon na který jsme opravdu neměli šanci nějak reagovat.