BDL play-off 1.zápas: TJ Sokol Zbečník vs. TJ Slavoj Český Brod

1D-1D: Pohl, Kábrt – Čech (Harmanec), Vlasák 2:0 (10:4, 10:4)

2D-2D: Polák, Šimek (Pošepný) – Truc, Ungermann 0:2 (5:10, 8:10)

1T-1T: Pohl, Kábrt, Pošepný – Truc, Harmanec, Ungermann 2:0 (10:7, 10:5)

1S-1S: Kábrt – Truc 2:0 (10:6, 10:1)

1T-1T: Polák, Silicola, Šimek – Vlasák, Čech, Zavacký 2:0 (10:9, 10:7)

10

1:0, 1:1, 2:1, 3:1, 4:1

V první dvojici nastoupila naše slabší dvojice Vlasáka s Čechem a střídajícím Harmancem proti domácí silné dvojici Kábrta s Pohlem a střídajícím Silicolou. V obou setech jsme udělali mnoho nevynucených chyb, které soupeř nemilosrdně trestal.

Ve druhé dvojici nastoupil Truc s Ungermannem, kteří si po dobře odehrané hře dokázali poradit s domácí dvojicí a získat tak první bod zápasu.

Ve hře první trojice nastupovali proti sobě silné sestavy. V naší hře se objevovalo mnoho chyb na útoku, které vždy dokázali domácím pomoci utéct ke konci setu o pár bodů a nakonec vyhrát celou trojici a připsat tak další zápasový bod.

Ve hře singlu nastoupil Truc proti Kábrtovi. Truc na výborně hrajícího Kábrta v prvním setu nestačil a druhý set po nezvládnutí příjmu celý odchodil.

Ve hře druhé trojice proti sobě nastoupili zcela pozměněné sestavy. Naše trojice začala slibným vedením, které ke konci setu ztratila a za stavu 9:9 jsme nedokázali zachytit útok domácích a to rozhodlo o prohře. Ve druhém setu jsme začali mít velké problémy s příjmem a přípravou útoku a tak domácí dotáhli set a zápas do vítězného konce.