BDL play-off - 1.čtvrtfinále: MNK SILNICE GROUP Modřice vs. TJ Slavoj Český Brod

1D-1D: Hanus, Svoboda – Kalous Z., Čech J. 2:0 (10:8, 10:4)

2D-2D: Boleloucký, Jonas (Brenner) – Truc, 0:2 (6:10, 4:10)

1T-1T: Bartoš, Hanus, Svoboda – Truc, Kalous, Ungermann 2:1 (10:9, 5:10, 10:9)

1S-1S: Hanus – Zavacký 2:0 (10:4, 10:3)

1T-1T: Hanus, Boleloucký, Svoboda – Ungermann, Kalous, Svoboda 2:0 (10:6, 10:6)

20

1:0, 1:1, 2:1, 3:1, 4:1

Do první dvojce nastupoval Čech s Kalousem proti silnější Hanuse se Svobodou. Tato dvojice se opět potýkala s hodně chybami na přijmu, především ze strany Čecha. Domácí tak po dobře odehraném zápasu získali snadno první bod utkání ve dvou setech.

Do druhé dvojice nastupoval Truc s Ungermannem proti slabší dvojici Bolelouckého, s Brenerem a střídajícím Jonasem. Oba sety jsme dokázali urvat na svoji stranu, a hladkou výhrou 10:6 a 10:4 jsme dokázali stav utkání srovnat na stav 1:1.

Ve hře první trojice jsme předvedli kvalitní a vyrovnaný výkon, jen domácí měli více štěstí na své straně. V prvním setu se těsným poměrem 10:9 radovali z vítězství domácí. Ve druhém setu jsme udávali tempo zápasu my a o vítězi rozhodoval tak třetí set. Opět se bojovalo o každý míč a za stavu 8:8 jsme dokázali několikrát zachytit útok domácích, bohužel jsme si nedokázali adekvátně připravit útok a domácí tak mohli udeřit a urvat nám důležitý bod. Prohrou první dvojice a první trojice bylo prakticky rozhodnuto o naší prohře v utkání.

Ve hře singlu nastoupil Zavacký proti dobře hrajícímu Hanusovi, na kterého i přes několik dobrých útoků neměl šanci. Domácí tak vedli již 3:1

Ve hře druhé trojice byl předveden bojovný výkon od obou trojic. Štěstí a více zkušenosti nakonec měla opět domácí trojice, která nás dokázala přehrát ve dvou setech.