BDL "A": TJ Slovan Chabařovice vs. TJ Slavoj Český Brod

1D-1D: Sehrig, Štrejl – Ungermann, Vlasák 2:0 (10:4, 10:6)

2D-2D: Kovařík, Levinský – Čachotský, Čech 2:0 (10:9, 10:5)

1T-1T: Sehrig, Henzl, Mužík – Čachotský, Čech, Ungermann 2:1 (10:8, 10:3)

1S-1S: Štrejl. – Ungermann 2:0 (10:5, 10:5)

1T-1T: Sehrig, Mužík, Kraus – Čech, Ungermann, Vlasák 2:1 (8:10, 10:4, 10:7)

1D-2D: Sehrig, Henzl –2:0 (10:7, 10:6)

2D-1D: Kovařík, Mužík – Vlasák, Ungermann 2:1 (10:7, 8:10, 10:6)

10

1:0, 2:0, 3:0, 4:0, 5:0, 6:0, 7:0

Do prvního zápasu proti Sehrigovi se Štrejlem nastoupil Ungermann s Vlasákem, kteří se nedokázali popasovat s dobrým servisem Štrejla a po mnoha zbytečných chybách z naší strany domácí snadno dotáhli první dvojici do vítězného konce.

Druhá dvojice začala s předvedenou hrou jako naše první, špatný příjem, náhra a na útoku mnoho nevynucených chyb, tím domácím spadl do klína další zápas.

Ve hře první trojice naši hráči pokračovali v trendu ze dvojic, mnoho našich chyb a málo prodaných míčů do dobré obrany domácích. To znamenalo další bod pro domácí.

Ve hře jednotlivců nastoupil Ungermann proti Štrejlovi. Ten svým podáním zatlačil Ungermanna dál od sítě a ten pak po touze dát vítězný úder za každou cenu riskoval údery, které bohužel nevycházeli a tak domácímu hráči stačilo pouze udržovat míč ve hře a čekat na chybu Ungermanna, což ho dovedlo až k vítězství.

Ve hře druhé trojice nastoupil místo Čachotského Vlasák a první set této trojice konečně naši svěřenci začali předvádět hru, zvanou nohejbal a tím dokázali vyhrát první set zápasu, ve druhém setu se bohužel opět vyskytlo pár chyb a domácí srovnali na stav setů 1:1. Ve třetím setu jsme bohužel zkazili více balónu než bychom měli a domácí tak uhráli další zápasový bod.

Ve hře otočených dvojic se hra o moc nezlepšila oproti prvním dvojicím, až na hru poslední dvojce, která dokázala jen prodloužit zápas třetím setem, který nakonec nezvládla a se svěšenou hlavou odchodila a tím bylo rozhodnuto o výhře domácích 7:0.