BDL "A": TJ Slavoj Český Brod vs. TJ DYNAMO Propagační podnik České Budějovice

06.06.2016 21:12

TJ Dynamo Nadace ČEZ České Budějovice

1D-1D: Truc, Ungermann – Musil L., Bělík 2:0 (10:2,10:6)

2D-2D: Čachotský, Zavacký – Musil T., Potůček 0:2 (8:10, 8:10)

1T-1T: Truc, Čachotský, Zavacký – Musil L., Musil T., Bělík 1:2 (10:6, 8:10, 9:10)

1S-1S: Ungermann – Musil L. 2:1 (9:10, 10:5, 10:7)

2T-2T: Truc, Ungermann, Zavacký – Musil L., Potůček, Bělík 2:0 (10:7, 10:2)

1D-2D: Truc, Ungermann – Musil L. Potůček 2:0 (10:3, 10:2)

2D-1D: Zavacký, Čachotský – Musil L., Bělík 2:1 (10:3, 8:10, 10:8)

6

1:0, 1:1, 1:2, 2:2, 3:2, 4:2, 5:2

První dvojice Truce s Ungermannem potvrdila svoji sílu a hladce dokázala přehrát dvojici Musila s Bělíkem ve dvou setech.

Druhá dvojice Zavackého s Čachotským dělala ve své hře hrozně nevynucených chyb a to rozhodlo o prohře ve dvou setech.

Ve trojici kde jsme vyhráli první set, jsme ve druhém setu vedli 8:6 a nedokázali jsme zvládnout hru a prohráli jsme jak druhý tak třetí set.

Ve hře jednotlivců Ungermann prohrál první set po hodně zkažených balónech. Ve druhém setu se změnil styl podání na smečované a tím dokázal přehrát soupeře a dotáhnout zápas do třetího setu a vítězného konce.

Ve hře druhé trojice vykazovala naše hra klid a účelnou hru zaměřenou na body.

Ve hře dvojic již soupeř hrál se svěšenou hlavou a naši svěřenci dokázali dohrát obě dvojice s vítězným koncem a připsat tak důležité 2 body do tabulky.

V sestavě chyběl Vlasák, Čech a Harmanec, který má dlouhodobé zdravotní problémy.