BDL "A": TJ Slavoj Český Brod vs. Slovan Chabařovice

TJ SLAVOJ Český Brod

Slovan Chabařovice

1D-1D: Harmanec, Čachotský (Čech) – Sehrig, Štrejl 1:2 (10:8, 3:10, 9:10)

2D-2D: Truc, Ungermann (Vlasák) – Kovařík, Henzl 0:2 (3:10, 9:10)

1T-1T: Truc, Vlasák, Zavacký (Ungermann) – Sehrig, Štrejl, Mužík (Kraus) 1:2 (9:10, 10:7, 7:10)

1S-1S: Truc – Kovařík 0:2 (3:10, 5:10)

1T-1T: Harmanec, Čachotský, Čech (Svoboda) – Kovařík, Sehrig, Kraus (Štrejl) 1:2 (10:8, 9:10, 7:10)

1D-2D: Harmanec, Čech – Kovařík, Henzl (Mužík) 2:0 (10:8, 10:3)

2D-1D: Ungermann, Vlasák (Truc) – Sehrig, Štrejl 0:2 (7:10, 5:10)

20

0:1, 0:2, 0:3, 0:4, 0:5, 1:5, 1:6

Do prvního setu první dvojky nastoupili domácí dobře a mimo jiné zásluhou servisu zvítězili. V druhém setu také hosté přitvrdili podání a domácí si nedokázali dobře míč přijmout. Třetí set byl nejvyrovnanější, ale za stavu 9:9 rozhodl Sehrig klepákem ve svůj prospěch.

Druhá dvojka začala pro domácí špatně, převážně zásluhou špatného příjmu a vlastních chyb při útoku. Nepomohla ani změna postavení. V druhém setu Ungermanna vystřídal Vlasák, který hru uklidnil, ale na vítězství to nakonec nestačilo.

Začátek prvního setu trojic vypadal pro domácí špatně, protože nebyli schopni připravit pro Truce útok. Zavackého vystřídal Ungermann, což zvýšilo kvalitu mezihry domácích, ale i přes srovnání stavu nakonec prohráli. Do druhého setu nastoupili sebevědoměji a s náskokem tří bodů set vyhráli. V třetím setu asi došli síly, a proto hosté set vyhráli.

V singlu hostující Kovařík dominoval přesně umístěnými smečemi z dálky, ale i přesto byl Trucův výkon důstojný.

Po obrátce domácí trpělivou hrou a díky chybám soupeře vyhráli první set. V druhém setu se domácí trápili na příjmu, ale i přesto prohráli druhý set „jen“ 9:10. V třetím setu opět domácím chyběl příjem. Na několik balónů Čecha vystřídal Svoboda a v poli předvedl obstojný výkon.

Ve hře první otočené dvojice hostů bylo znát sebevědomí z vyhraného zápasu, ale domácí nastoupili do zápasu dobře a první a o podstatně přesvědčivěji i druhý set vyhráli, čímž zajistili jediný bod Brodu.

Tempo druhé otočené dvojice diktovali hosté a suverénně oba sety, i přes vystřídání Ungermanna za Truce, vyhráli.