BDL "A": TJ Slavoj Český Brod vs. SK Šacug ČNES Benešov 1947

26.05.2016 06:13

SK Šacung Benešov, z.s.

1D-1D: Truc, Ungermann – Krunert Š., Krunert M. 0:2 (5:10,8:10)

2D-2D: Čachotský, Vlasák – Krunert D., Krunert L.(Šperlík) 2:0 (10:8, 10:2)

1T-1T: Truc, Čachotský, Čech – Krunert Š., Krunert D., Krunert M. 2:1 (10:4, 9:10, 10:9)

1S-1S: Ungermann – Krunert Š. 1:2 (7:10, 10:7, 7:10)

2T-2T: Čech, Ungermann, Vlasák (Truc) – Krunert Š., Krunert D., Šperlík 2:1 (8:10, 10:5, 10:9)

1D-2D: Truc, Ungermann – Krunert D., Krunert T. (Šperlík) 2:0 (10:7, 10:7)

2D-1D: Vlasák, Čachotský (Čech) – Krunert Š., Krunert M. 1:2 (5:10, 10:8, 6:10)

15

0:1, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 4:2, 4:3

V první dvojici Truc s Ungermannem nastoupili proti silnější dvojici Krunertů Š. a M., kde první set ztratili špatným příjmem i útokem, ve druhém setu jsme byli dobří na útoku, ale proti dobře hrající dvojici hostů  to bylo málo.

Ve druhé dvojici nastoupil Vlasák s Čachotským proti slabší dvojici Krunertů D. a L. se střídajícím Šperlíkem. Tak stav utkání byl srovnán na 1:1.

Do první trojice nastoupil Čachotský, Truc a Čech proti Krunertům Š., D., a M., proto kteřím vyhráli hladce první set, ve druhém o balón prohráli a ve třetím setu naše trojice urvala poslední bod a dokázala připsat další bod utkání..

V singlu proti sobě nastoupili Ungermann a Krunert Š. První set vyhrál Krunert po nevynucených chybách našeho hráče. Ve druhém setu měl Ungremann po servisu na víc a ukořistil set a poslal zápas do třetího setu, kde se radoval tým hostů.

Do hry otočené trojice nastoupil Čech, Ungermann a Vlasák, kterého v půlce setu střídal Truc, ale i tak naše trojice nedokázala dotáhnout do vítězného konce. Druhý set jsme urvali v poměru 10:5 a ve třetím se štěstím opět 10:9 pro nás.

Poté do hry otočených dvojice nastoupil Ungermann s Trucem, kteří si proti slabší dvojici dokázali poradit ve dvou setech 10:7 a tím nám připsat vítězství v zápase.

Do poslední dvojice nastoupil Vlasák a Čachotský, kterého střídal v půlce prvního setu Čech, ale první set nedokázali vyhrát. Ve druhém setu jsme zlepšili hru a pole a dokázali jsme ho vyhrát a poslat hru do třetího setu, kde po našich nevynucených chybách hosté vyhráli v poměru 10:6 a ukončili utkání na stavu 4:3 pro nás.