BDL "A": TJ Slavoj Český Brod vs. SK Liapor WITTE Karlovy Vary

TJ SLAVOJ Český Brod

SK Liapor Witte Karlovy Vary

1D-1D: Truc, Ungermann, (Vlasák) – Knapp, Toman 2:0 (10:5, 10:5)

2D-2D: Harmanec, Čachotský, (Čech) – Vacková, Vavřina 2:0 (10:2, 10:3)

1T-1T: Harmanec, Čachotský, Čech, (Truc) – Knapp, Toman, Vacková 1:2 (10:4, 5:10, 8:10)

1S-1S: Ungermann – Knapp 1:2 (7:10, 10:3, 7:10)

1T-1T: Truc, Ungermann, Vlasák, (Harmanec, Čech) – Knapp, Toman, Vavřina 2:1 (6:10, 10:9, 10:5)

1D-2D: Truc, Vlasák, (Ungermann) – Vacková, Vavřina 2:0 (10:3, 10:5)

2D-1D: Harmanec, Čachotský – Knapp, Toman 2:0 (10:5, 10:8)

15

1:0, 2:0, 2:1, 2:2, 3:2, 4:2, 5:2

Do první dvojky nastoupili lépe domácí. Hosté se trápili na útoku, a tak domácí trpělivou hrou vyhráli. Do druhého setu vystřídal na několik balónů domácí Vlasák.

Druhá dvojka byla ze strany domácích ještě přesvědčivější. Na část prvního setu a na celý druhý set vystřídal Čachotského domácí Čech.

V prvním setu trojic měli navrch domácí a poměrně jednoznačně ho vyhráli. V druhém setu se jim proti slunci přestalo dařit a vlastními chybami darovali soupeři druhý set. Do třetího setu Čachotského vystřídal Truc, ale ani to nestačilo a zápas vyhráli hosté.

Singl začal lépe pro hosty a mimo jiné díky vynikajícímu příjmu první set vyhrál Knapp. Do druhého setu nastoupil domácí Ungermann suverénně a se sedmi bodovým náskokem ho vyhrál. Třetí set díky zlepšení v útoku a domácím chybám vyhrál hostující Knapp.

Po obrátce se ve trojce trápili domácí se sluncem v očích při útoku a hosté poměrně jednoznačně vyhráli. Na začátku druhého setu se i přes změnu stran domácí stále trápili, a proto za stavu 1:6 vystřídali Truce a Vlasáka domácí Harmanec a Čech. To zlepšilo pole a náhru domácích, kteří srovnali skóre na 9:9 a nakonec set vyhráli. Třetí set vyhráli díky vynikajícímu bloku a chybám hostů domácí.

První otočená dvojice domácích kontrolovala hru a jednoznačně oba sety vyhrála. Na závěr druhého setu šel do hry Ungermann.

V prvním setu druhé otočené dvojice dominovali domácí a set vyhráli. V druhém setu trápilo domácí slunce v očích, ale i přesto zápas vyhráli.