BDL "A": TJ DYNAMO Propagační podnik České Budějovice vs. TJ Slavoj Český Brod

SK Dynamo České Budějovice

TJ SLAVOJ Český Brod

1D-1D: Višváder, Musil L. – Harmanec, Vlasák 2:0 (10:5, 10:5, 10:8)

2D-2D: Musil T., Potůček – Truc, Ungermann 0:2 (8:10, 5:10)

1T-1T: Višváder, Musil L., Musil T. – Truc, Harmanec, Ungermann 1:2 (5:10, 10:9, 8:10)

1S-1S: Musil L. – Ungermann 2:1 (5:10, 10:7, 10:6)

1T-1T: Višváder., Musil L., Potůček – Truc, Ungermann, Vlasák 2:1 (6:10, 10:9, 10:8)

1D-2D: Višváder, Musil L. – Truc, Ungermann 0:2 (7:10, 9:10)

2D-1D: Musil T., Potůček – Harmanec, Vlasák 0:2 (4:10, 6:10)

10

1:0, 1:1, 1:2, 2:2, 3:2, 3:3, 3:4

Do prvního setu první dvojky nastoupili hosté poněkud rozpačitě a nebyli schopni bodovat. Od konce setu a hlavně v setu druhém se jejich hra zlepšila, ale i přesto to na domácí dvojku nestačilo.

Na začátku druhé dvojky hráli hosté nejistě, ale nakonec oba sety se slušným náskokem vyhráli.

V prvním setu trojic měli navrch hosté a poměrně jednoznačně ho vyhráli. V druhém setu změnili domácí podání i styl hry a díky tomu ho těsně vyhráli. V třetím setu se už hosté přizpůsobili a s dvoubodovým náskokem zápas vyhráli.

Singl začal lépe pro hosty a i díky chybám domácího Lukáše Musila první set vyhrál Ungermann. V druhém a třetím setu byla na Ungermannovy vidět únava, navíc Musil eliminoval chyby a nakonec zápas otočil ve svůj prospěch.

Po obrátce hosté začali dobře a první set vyhráli. Druhý set byl o poznání vyrovnanější a za stavu 9:9 rozhodla nervozita ve prospěch domácích. V třetím setu začali hosté chybovat což je stálo vítězství zápasu.

První otočená dvojici hostů byla poměrně vyrovnaná, ale hosté méně chybovali a také díky pomoci bloku zápas vyhráli.

V rozhodující druhé otočené dvojici vyhořel útok domácích a i přes zlepšení v druhém setu hosté suverénně vyhráli.