BDL "A": SK Šacung ČNES Benešov 1947 vs. TJ Slavoj Český Brod

SK Šacung Benešov

TJ SLAVOJ Český Brod

1D-1D: Krunert Š., Krunert D. – Truc, Ungermann (Vlasák) 1:2 (7:10, 10:5, 9:10)

2D-2D: Krunert L., Zachová (Fürbacher) – Harmanec, Čachotský 0:2 (7:10, 5:10)

1T-1T: Krunert Š., Krunert D., Krunert M. (Fürbacher) – Harmanec, Čachotský, Čech 0:2 (9:10, 6:10)

1S-1S: Krunert Š. – Ungermann 2:1 (10:6, 8:10, 10:8)

1T-1T: Krunert Š., Krunert D., Šperlík (Zachová, Krunert L.) – Truc, Ungermann, Vlasák 0:2 (7:10, 8:10)

1D-2D: Krunert Š., Krunert M. – Harmanec, Čech (Čachotský) 2:0 (10:5, 10:9)

2D-1D: Šperlík, Zachová – Truc, Vlasák 0:2 (3:10, 2:10)

30

0:1, 0:2, 0:3, 1:3, 1:4, 2:4, 2:5

Do prvního setu první dvojky nastoupili hosté dobře a vývoj setu kontrolovali. V druhém setu hosté nedokázali udělat bod a nestačilo ani střídání Ungermanna za Vlasáka. Do třetího setu se vrátil Ungermann a díky lepšímu útoku a štěstí v závěru hosté zvítězili.

Na začátku druhé dvojky se hosté trápili na příjmu, ale nakonec oba sety se slušným náskokem vyhráli.

Zápas trojic byl velice vyrovnaný, ale hosté měli kvalitnější pole a trpělivější útok což na výhru stačilo. Druhý set byl ještě o něco přesvědčivější.

Singl začal lépe pro domácího Štěpána Krunerta, který přesně trefoval kraje herního prostoru. V druhém setu zlepšil Ungermann příjem i smeče a podařilo se mu zvítězit. V třetím setu přestal domácí Krunert chybovat a s dvoubodovým náskokem zvítězil.

Po obrátce hosté díky dobré mezihře i útoku přesvědčivě vyhráli. V druhém setu hosté zaváhali, ale po taktické poradě srovnali svou hru a vyhráli i druhý set.

První otočené dvojici hostů se nedařil příjem a darovali soupeři příliš mnoho nevynucených bodů. I přes zlepšení ke konci setu to na výhru nestačilo. Do druhého setu Čecha vystřídal Čachotský, což zlepšilo hru hostí, ale i přesto těsně druhý set prohráli.

Tempo druhé otočené dvojice diktovali hosté a suverénně oba sety vyhráli.