9.kolo TJ Slavoj Český Brod - Osnice

14.06.2011 15:34

Tomuto soupeři jsme na základě jeho žádosti vyšli vstříc a vyměnili jsme si pořadatelství zápasů. Proto jsme soupeře přivítali v naší V+T mat aréně v obvyklém sobotním čase.

Na tento zápas jsme se sešli pouze bez Davida Horáčka pracovní povinnosti a Milana Majera rodinné povinnosti i přesto došlo k rošádě v sestavách.

První dvojice ( Vokáč Jan.ml, Chuchla Roman) začala velice laxně a ospale a první set vyhrála 10:9. Ve druhém setu se již dostala do tempa a druhý set vyhrála jasně 10:5. zápas dvojic 2:0, celý zápas1:0

Druhá dvojice ( Doubrava Jan, Mysliveček Milan) hrála v této sestavě poprvé a musela se sehrát. Zápas se hrál na 3 sety, kde jsem ve třetím setu ukázali naše kvality a vyhráli jej 10:6, zápas dvojic 2:1, celý zápas 2:0.

První trojice ( Hahn Radek, Josef Líbal, Chuchla Roman) hrála velmi dobře i když v tomto složení hrála poprvé                 na Radkovi byl vidět herní tréninkový výpadek, ale přesto vyhrála relativně jasně 2:0, celý 3:0

Druhá trojice ( Mysliveček Milan, Possnicker Tomáš, Symerský David) hrála v tomto složení poprvé a v první setu to nebylo znát a vyhrála jej 10:3. Bohužel ve druhém setu jsme si vybrali svoji horší chvilku a prohráli jsem 8:10. Ve třetím se tu se již vrátila ke své hře a vyhrála zápas trojic 2:1, celý zápas 4:0

Zápas vložené dvojice ( Possnicker. Symerský střídán Vokáčem) je naše černá můra. Zápas po minulém velmi dobrém zápase začal David Symerský. V první setu jsme získali velmi nadějné vedení 4:0. Bohužel jsme o něj přišli a došlo na střídání Symerského za Vokáče. Ve druhém setu jsme hráli bez vynucených chyb a vyhráli jsme jej 10:4. třetí set jsme již udrželi náš herní standard a vyhráli jsme 10:8 a celý zápas 5:0.

Zápas singla (Doubrava Jan) byla pro Doubravu premiéra, která neskončila dobře a po velkém množství nevynucených chyb prohrál jasně 0:2, celý zápas 5:1

Otočený zápas trojic (Líbal Josef, Chuchla Roman, Radek Hahn) nezačal dobře a dospěl do třetího setu kde za stavu 9:9 byl na bloku Radek vytlučen a zápas otočených trojic jsem prohráli 1:2, celý zápas 5:2

Druhý zápas trojic ( Mysliveček Milan, Symerský David, Possnicker Tomáš střídán Doubravou ) jsme začali velmi špatně. První set jsme prohráli 8:10. ve druhém setu se nám podařilo vývoj hry obrátit a vyhráli jsme 10:6. Bohužel ve třetím setu nebyl Mysliveček schopen přijmout podání tak abychom jsme se dostali do klidu v útoku a prohráli jsme 7:10 a celý zápas 5:3.

Otočený zápas dvojic ( Chuchla Roman, Vokáč Jan ml) byl již v plné naší režii. Výhra v prvním setu 10:1 vypovídá o obrazu hry. Druhý set jsme již vyhráli 10:5 a zápas dvojic 2:0 a celý zápas 6:3.

Z tohoto zápasu se musíme poučit. Vedení 5:0 nemusí být jasné vítězství celého zápasu. Za stavu 5:0 jsme se všichni již viděli s doutníkem u pivka a málem se nám to mohlo vymstít.

Zápas se hraje až do konečného stavu nikoliv jen do.......

Příští zápas hrajeme zase doma s týmem Neratovic, který má na svém kontě jen 4 body a je předposlední. Toto, ale neznamená, že to bude jednoduchý zápas. Na tento zápas nebude přítomen Roman Chuchla, Líbal Josef, Majer Milan. Takže dojde k menší rošádě v sestavách.

Proto zveme všechny příznivce nohejbalu aby nás 18.06.2011 přišli podpořit a přišli na nohejbalový trojzápas ( muži "B", ženy "A", Muži "A")