8.kolo TJ Slavoj Český Brod vs. TJ Dynamo České Budějovice

28.05.2012 16:00

Do první dvojice nastoupil Kaděra s Janíkem, kteří ve dvou setech vyhráli nad Vondráškem s Fíkem a střídajícím Matějkou. Ve druhé dvojici se představil uzdravený Cmíral s Cibulkou, kteří také vyhráli ve dvou setech nad Musilem s Chalupou.

Ve hře trojic měli hosté lepší obranu a u nás se projevovala větší kazivost balonů. Takže obě naše trojice prohráli po třísetové bitvě a hosté tak srovnali stav zápasu na 2:2.

Vloženou dvojici hrál domácí Vokáč s Chuchlou a střídajícím Petřinou, který ve druhém setu za stavu 9:9 nahrál Chuchlovi na klepák a on ukončil bodem pro domácí a připsal tak další zápasový bod. Po tomto bodu bohužel neudržel svoje emoce a dostal tak žlutou kartu na nesportovní chování.

Hra singlu byla pod vedením domácího Janíka a hostujícího Musila. Tito hráči spolu hráli v dorostu, takže se očekával velký boj. První set vyhrál Janík, druhý Musil a o výsledku zápasu rozhodl až třetí set, kde v nejtěsnějším poměru 10:9 vyhrál Janík. Odskočili jsme tak hostům na 4:2 na zápasy.

Hra otočených trojic se projevovala stejně jako předchozí trojice, hosté měli převahu a vyhráli tak obě trojice ve dvou setech a srovnali tak zpět na 4:4.

Dvojice Kaděra s Janíkem nastoupila proti Musilovi s Chalupou, kde hosté překvapili domácího Kaděru, když šli přes něj. Ten se však brzy oklepal a dvojice vyhrála oba sety 10:9 a 10:8 a měli jsme tak zajištěný jeden bod.

Druhá dvojice Cmíral s Cibulkou si také svojí zkušeností vývoj zápasu pohlídala a vyhrála ve dvou setech.

Číselný popis vývoje utkání:

1:0, 2:0, 2:1, 2:2, 3:2, 4:2, 4:3, 4:4, 5:4, 6:4

1D-1D: Kaděra, Janík – Vondrášek, Fík (Matějka) 2:0 (10:8, 10:7)

2D-2D: Cibulka, Cmíral –  Musil, Chalupa 2:0 (10:6 10:8)

1T-1T: Vokáč, Cibulka, Chuchla (Petřina) – Vondrášek, Matějka, Musil (Fík) 1:2 (7:10, 10:5, 8:10)

2T-2T: Kaděra, Janík, Voldřich – Ryneš, Chalupa, Karvánek 1:2 (10:6, 4:10, 9:10)

3D-3D: Vokáč, Chuchla (Petřina) – Karvánek, Nekola 2:0 (10:5, 10:9)

1S-1S: Janík – Musil 2:1 (10:7, 8:10, 10:9)

1T-2T: Vokáč, Cibulka, Chuchla (Petřina) - Ryneš, Chalupa, Karvánek 0:2 (6:10, 9:10)

2T-1T: Kaděra, Janík, Voldřich (Cmíral) - Vondrášek, Musil, Fík 0:2 (9:10, 5:10)

1D-2D: Kaděra, Janík – Chalupa, Musil 2:0 (10:9, 10:8)

2D-1D: Cibulka, Cmíral – Vondrášek, Fík (Matějka) 2:0 (10:7, 10:6)

Komentář trenéra:Hosté dobře odehráli všechny trojice, na které jsme nestačili. Ve hře dvojic jsme však měli převahu my a tak o výsledku zápasu rozhodl singl, který jsme se štěstím vyhráli.

Rozhodčí Matyášek a Sachl st. Odpískali zápas výborně.