8.kolo TJ Slavoj Český Brod - Přišimasy

11.06.2011 22:35

Tento zápas byl prvním druhého kola KS. Soupeře jsme již znali z prvního zápasu a naše vzpomínky nejsou nejpříjemnější. Soupeř má pouze 1. bod a to za remizu s námi z prvního zápasu.

Na tento zápas nebyl Radek Hahn, Milan Majer a Jan Vokáč ml. Všichni byli v pracovním procesu.

Naše první dvojice byla improvizovaná ( Chuchla Roman a Doubrava Jan) dokázala své kvality, ale bohužel chyby v útoku nás stálo vítězství. I vedení 8:6 ve třetím setu jsme dokázali ztratit a  zápas dvojic jsme prohráli 1:2 a zápas: 0:1

Druhá dvojice  ( Mysliveček Milan a Horáček David) nezopakovala výkon ze zápasu ve Vavřinci a  po několika nevynucených vlastních chyb prohrála 1:2 a zápas 0:2.

Po této prohře to s námi nevypadalo dobře a zápas se vyvíjel ve stejném duchu jako naše první setkání.

První trojice ( Líbal střídán Horáčkem, Chuchla, Mysliveček.) zahrávala dobře a se štěstím dvakrát vyhrála 10:9  a zápas trojic vyhrála  2:0. Zápas upravila na 1:2

Druhá trojice ( Possnickerem, Doubrava, Symerský) hrála velmi dobře a přesvědčivě vyhrála dvakrát 10:6a zápas druhých trojic 0:2 . Zápas se zase srovnal na 2:2.

Vložená dvojice ( Vokáč Jan st., Possnicker střídán Symerským.) začala velmi špatně. Po 7 nevynucených chybách v útoku došlo na střídání Possnickera za Symerského a hra se začala zlepšovat. Druhý set jsme vyhráli a ve třetím setu jsme nedovolili soupeři ani bod. Zápas dvojic 2:1. Zápas 3:2

Zápas singla  ( Vokáč st.) byl výsledkově jednoznačný, ale herně to tak nebylo. Honza svoji precizní a bezchybnou hrou vyhrál zápas singla2:0. Zápas 4:2

Otočený zápas trojic ( Líbal střídán Horáčkem, Chuchla, Mysliveček) jsme zase nezačali dobře a hned v prvním setu došlo ke střídání Líbala za Horáčka a hra se zlepšila. Zápas byl vyrovnaný, ale se šťastnějším koncem pro nás.Zápas trojice 2:1. Zápas 5:2

Druhá naše dvojice ( Possnicker střídán Vokáčem, Doubrava, Symerský) jsme  začali velmi dobře a první set jsme po naši dobré hře vyhráli 10:8. bohužel vstup do druhého setu jsme nezvládli a prohrávali jsme 0:4. Po té došlo na střídání Possnickera za Vokáče a hra se začala vyrovnávat. Druhý set jsme dokázali ze stavu 6:9 vyhrát a zápas trojic 2.0  a celý zápas 6:2

Tento zápas byl pro nás psychická zkouška. Po prvních dvojkách jsme prohrávali 0:2, stejně jako v prvním zápase. Naštěstí dnes jsme dokázali vyhrát 6 zápasů v kuse a celý zápas jsem vyhráli 6:2. Důležitým bodem byla výhra vložené dvojice.

V této sezoně se nám velmi dobře daří vyhrávat zápasy trojic, bohužel ve dvojkách je to naopak. Na zápasech dvojic budeme muset zapracovat v tréninku.

Další zápas budeme hrát v sobotu doma s družstvem Osnice se kterým jsem si vyměnili  místo utkání. Naše první měření sil skončilo vítězstvím 6:4 pro nás a doufáme, že se nám ho podaří zopakovat. Zápas bude těžký z důvodu absence Milana Majera, Milana Myslivečka , Davida Horáčka a Radka Hahna.Naše první dvojice bude ve stejném složení. O složení druhé a vložené dvojice se rozhodne až na místě. Trojice budou ve stejném složení jako bylo v předcházejících zápasech.