7.kolo TJ Slavoj Český Brod - Úvaly

06.06.2011 21:35

Tento zápas byl posledním v prvním kole KS a dohrávali jsme ho v náhradním termínu 02.06.2011 v domácí V+T mat aréně.

Na tento zápas nebyl pouze Radek Hahn a David Horáček. Oba byli v pracovním procesu.

Již od 5. kola došlo ke stabilizaci sestavy a ke změnám dochází pouze v případě nepřítomnosti, nebo zranění.

Naše první dvojice ( Vokáč ml., Chuchla) si po velmi dobrém výkonu v útoku vyhrála jasně 2:0. Zápas 1:0.

Druhá dvojice  ( Majer, Doubrava) nezopakovala výkon ze zápasu v Konojedech a po několika nevynucených vlastních chyb prohrála 1:2 a zápas se srovnal na 1:1

První trojice ( Líbal, Chuchla, Vokáč ml.) zahrával velmi vysoký standard a vyhrála přesvědčivě 2:0. Zápas 2:1

Druhá trojice ( Majer střídán Possnickerem, Doubrava, Symerský) hrála velmi špatně v útoku a po mnoha nevynucených chybách v útoku  a střídání Possnickera za Majera prohrála velmi lehce 0:2 . Zápas se zase srovnal na 2:2.

Vložená dvojice ( Mysliveček, Possnicker střídán Vokáčem st.) začala velmi dobře po bezchybném útoku vyhrála první set 10:5. Bohužel hra v druhém setu začala být plná nevynucených chyb v útoku  a došlo na střídání Possnickera za Vokáče a hra dospěla do třetího setu, který jsme vyhráli 10:8 a zápas dvojic 2:1. zápas 3:2

Zápas singla  ( Vokáč st.) byl velmi těžký. Soupeř Honzy hrál s maximálním rizikem, ale vyspělost Vokáče byla na kurtu  dominující a výhra  2:0 byla zasloužená. Zápas 4:2

Otočený zápas trojic ( Líbal, Chuchla, Vokáč) jsme po dobré hře v útoku a nevynucených chybách vyhráli těsně 2:0. Zápas 5:2

Druhá naše dvojice ( Possnicker, Doubrava, Symerský) jsme  hráli vyrovnanou hru ve které byly naše chyby v útoku tak v obraně, ale výhra 2:1 byla pro nás zasloužená. Celý zápas 6:2

Tímto zápasem jsme si udrželi jedno bodovou ztrátu na první tým ze Zaječova a na třetí tým z Konojed zvýšili náskok.

Další zápas budeme hrát v sobotu doma s družstvem Přišimas se kterým jsem na jaře již remizovali. ( družstvo Přišimas má na svém kontě pouze jeden bod a to za naši vzájemnou remízu). Tento zápas bude prvním zápasem druhého kola