6.kolo Konojedy : TJ Slavoj Český Brod

23.05.2011 19:21

Šestý zápas sezóny jsme poprvé v letošní sezóně předehrávali ve čtvrtek 19.05.2011 od 17:00hod na hřišti soupeře v Konojedech.

Na zápas jsme se sjížděli na poslední chvíli a někteří dokonce během zápasu.I na tento zápas jsme nebyli v plné síle. Radek Hahn v práci a Tomáš Possnicker zraněn.

Z důvodu zranění Possnickera došlo již k menší změně v sestavě, jinak se sestavy dostávají do standardního složení.

Do první dvojky nastoupila dvojice  ( Vokáč Jan ml., Roman Chuchla), která svoji bezchybnou hrou vyhrála první zápas 0:2, celý zápas 0:1

Druhá dvojice ( Doubrava Jan, Majer Milan střídán Symerským Davidem)  velmi špatně vstoupila do zápasu. První set prohrála velmi jednoduše 10:6. ke konci setu byl Milan Majer vystřídán za Symerského.

Do druhého se Milan Majer vrátil na kurt a hra se vyvíjela velmi dobře a druhý set jsme vyhráli 9:10. Bohužel nás ve třetím setu opustilo štěstí a set jsem prohráli 10:9 a zápas dvojic jsme prohráli 2:1 a celý zápas 1:1

První trojice  ( Vokáč Jan Ml. Roman Chuchla, Horáček David)začala velmi dobře a první set vyhrála 8:10 Bohužel ve druhém a třetím setu nás štěstí opustilo a po několika nevynucených chybách jsme oba sety prohráli 10:9 a zápas trojic 2:1 a celý zápas 2:1.

Po tomto zápase jsme se dostali do situace týmu, který prohrává a musí dotahovat

Druhá trojice (  Doubrava Jan, Majer Milan,Symerský David) hrála velmi dobře a vyhrála oba sety velmi hladce 6:10 a 1:10. Na této dvojici je již vidět sehranost, protože hraje ve stálém složení. Zápas trojic 0:2 a celý zápas 2:2

V zápase vložených dvojic ( Horáček David, Mysliveček Milan) měla naše dvojice potvrdit excelentní výkon ze zápasu z Vavřince. Bohužel se tak nestalo. Po naprostém psychickém selhání Milana Myslivečka, který svým projevem ovlivnil výkon Davida Horáčka, který v útoku provedl několik vážných chyb jsme prohráli 2:0 a celý zápas 3:2

Singl ( Vokáč Jan st.) byl pro Honzu velkou výzvou. Z důvodu zdravotních problémů Honzy byla na něm vidět velká nervozita. Naštěstí zápas zvládl a po výhře 0:2 na sety jsem srovnali celý zápas na 3:3

Otočený zápas trojic( Jan Doubrava,Milan Majer,  David Symerský) narazila na velmi dobře hrajícího soupeře a po několika chybách v útoku prohrála 10:8 a 10:3 na sety 2:0 a celý zápas 4:3

Druhý zápas trojic ( Jan Vokáč ml. Roman Chuchla,Líbal Josef) jsme hráli velmi v klidu a bez chyb . Po dvou setech 4:10 jsem zápas trojic vyhráli 0:2 a celý zápas srovnali na 4:4

Zápas otočené dvojice (  Doubrava Jan, Majer Milan) jsme začali velmi špatně a první set jsme hrozivě prohráli 10:4. Po tomto setu jsem všichni viděli dělbu bodu za remízu. Nástup do druhého setu byla naše dvojice jako vyměněná a začala "jezdit po p......" a set vyhrála  8:10. Třetí set se hraje od stavu 5:5 a je velmi nebezpečné udělat několik chyb a může být po zápase. Toto se také stalo. Naše dvojice udělala 2 chyby a prohrávali jsme 8:6. Naštěstí toto samé udělal soupeř a za stavu 9:9 jsme byli na poddání. Podával Doubrava  " zariskoval" a podání přes sako do strany donutil soupeře hrát velmi nepřesně a po třech dopadech  na zem byl důležitý bod náš. Zápas dvojic 1:2 a celý zápas 4:5

Poslední zápas dvojic ( Vokáč Jan ml, Chuchla Roman) byl již v psychické pohodě. Ze znalosti našich kvalit a hry soupeře jsme již věděli, že jen náš naprostý výpadek nás může stát důležitý 6 bod.

Naštěstí jsme potvrdili naše kvality, které byly ještě umocněny zlepšenou hrou Vokáče Jana ml v poli a zápas jsme vyhráli 0:2 a celý zápas 4:6.

Tímto vítězstvím jsme si pojistili druhé místo  v průběžné tabulce KS.

Příští zápas, poslední zápas prvního kola, bychom měli hrát v sobotu 28.05.2011 od 10:00hod. Po několika neoficiálních jednání se zatím rýsuje změna termínu. Přesný termín bude včas upřesněn všem fanouškům Českobrodkého nohejbalu, kteří by nás chtěli podpořit v boji o další vítězství.