6.kolo a 7.kolo - soupeř Vršovice, Solidarita

24.05.2010 09:45

O tomto víkendu čekal naše nohejbalistky dvojzápas. K prvnímu utkání jsme se dostavily na hřiště Vršovic Praha. Do úvodní dvojice nastoupila Lucie Fischerová a Jana Blažková, které po slušném výkonu prohrály.  Stav utkání z pohledu Českého Brodu 0:1. Do druhého zápasu nastoupila Lucie Vokáčová a Jana Möglichová. Tento zápas byl pro naše hráčky podstatně jednodušší a vyhrály jsme hladce 2:0. Lucie Fischerová, Jana Blažková, Veronika Škodová a střídající Kateřina Červenková se utkali s trojicí, které dominovala Růženka Vrtišková. Tento zápas byl velice vyrovnaný a rozhodoval až poslední možný míč utkání, který jsme neproměnily a rázem Český Brod prohrával 1:2. Ani další trojice nepůsobila přesvědčivě, po prohraném prvním setu nám nebylo do smíchu. Pomyšlení,že bychom měly prohrávat 1:3 bylo svazující. Ale rozhodla zkušenost našich hráček a tento zápas jsme vyhrály. Velkým překvapením byl důležitý bod, který přidala Olga Svobodová a Veronika Škodová ve vložené dvojici, který nám zajistil poprvé vedení v zápase. Stav utkání 3:2. Na zápas singlu nastoupila Lucie Vokáčová, která po nezdařeném začátku v prvním setu, kdy prohrávala 0:4, otočila utkání ve svůj prospěch a vyhrála 2:0 na sety. Do otočených trojic jako první nastoupila Lucie Vokáčová, Jana Möglichová a Olga Svobodová, tento zápas jsme vyhrály hladce 2:0 na sety. Zde naše hráčky ukázaly kvalitu na všech postech. Od chycení míče v poli, přes bezchybnou náhru až po drtivý útok. Do posledního zápasu jsme nastoupily s vírou, že je to závěrečný zápas. Naše hráčky podaly skvělý výkon a utkání jsme vyhrály. Stav utkání skončil 6:2 pro Český Brod.

 

 

K druhému utkání dne jsme se přemístily na hřiště Solidarity Praha. Toto utkání probíhalo hladce a vyhrály jsme 6:0. Zde dostaly šanci především hráčky, které doplnily náš tým a zkušenosti teprve sbírají. Na výsledku utkání je vidět jejich veliká snaha a píle.

Zpět