5.kolo Vavřinec : TJ Slavoj Český Brod

16.05.2011 13:54

Na pátý zápas letošní sezony jsem jeli na hřiště SK Vavřince bez Jana Vokáče ml, který posílil tým "A". Jinak jsem byly v plné síle a vědomi si situace v tabulce. Zranění Františka Bálka z domácího družstva nám bylo již známo. Jen vítězství nás mohlo udržet v závěsu za týmem Zaječova a posílit jistotu soutěže na další rok.

Před zápasem jan Vokáč st. nám sdělil sestavy, které byly zase odlišné.

Do první dvojky nastoupila dvojice ( Jan Doubrava, Roman Chuchla), která po rozehrání v prvním setu vyhrála 1:2   zápas 0:1

Druhá dvojice ( Milan Mysliveček, David Horáček)  hrála velmi dobře jak v útoku tak v poli a  vyhrála 0:2 zápas dvojic a zápas 0:2

První trojice  ( Radek Hahn střídán Janem Doubravou, David Symerský a Milan Majer) hrála v první setu velmi dobře. Hrála na jednoho smečaře ( Milana Majera), který si první set velmi dobře vedl sám. Bohužel v druhém setu již tato hra neměla takový úspěch a došlo ke střídání Hahna za Doubravu. Na výsledek  to nemělo vliv a prohráli jsme 1:2, zápas1:2

Druhá trojice ( Roman Chuchla, Josef Líbal střídán Myslivečkem, Tomáš Possnicker střídán Horáčkem) nezačala špatně. První set vyhrála ,ale bohužel ve druhém setu se přestalo dařit a došlo k prvnímu střídání ( za Líbala Mysliveček),  bohužel bez výsledku a druhý set jsme také prohráli. Před třetím setem došlo na další střídání ( za Possnickera Horáček)  a zase bez výsledku a zápas jsme prohráli 2:1 a zápas 1:3

Dvojí střídání a změna pozic v trojici neměla žádny vliv na výsledek a předváděnou hru.

Zápas vložených dvojic ( Milan Majer, Tomáš Possnicker střídán Janem Vokáčem st.) měly být pro nás další důležitý bod. Po nedůrazném útoku Possickera došlo koncem prvního setu na střídání Vokáčem st. druhý set jsme šťastně vyhráli a srovnali na 1:1. Ve třetím setu jsme nešťastně prohráli 9:10. V tomto zápasu jsem udělali mnoho nevynucených chyb ( 3 x poddání !!!!!). Zápas dvojic 2:1 a zápas 2:3

Singl ( Vokáč Jan st.) narazil na nechybujícího protihráče, který svým velmi tvrdým poddáním dělal Vokáčovi velké problémy. Zápas byl velmi vyrovnaný a skončil překvapením. První prohra Jan Vokáče st v této sezoně. Zápas singla 2:1, zápas 3:3.

Otočený zápas trojic( Jan Doubrava,Milan Majer,  David Symerský) hrála svoji hru. Byla zde vidět i souhra hráčů, kteří hrají od počátku sezony ve stejném složením. zápas trojic  0:2, zápas 3:4

Druhý zápas trojic ( Roman Chuchla, Milan Mysliveček, David Horáček střídán Possnickerem) jsme začali velmi tragicky. První set jsem po našich chybách v příjmu poddání a nahrávky na útok tak v útoku prohráli jednoznačně 10:2. do druhého setu jsem vystřídali Horáčka za Possnickera a došlo ke zlepšení hry. Po výměně pozic Possnicker na nahrávku a Chuchla do útoku jsem druhý set vyhráli. Ve třetím setu jsme si již dobře zahraný zápas nenechali sebrat a vyhráli 1:2 zápas 3:5

Oba zápasy trojic byly velmi důležité. Po psychickém zmožení domácích hráčů, které bylo způsobeno výhrou vložené dvojice a hlavně singla. Hráli ve velké pohodě a jak se říká "padalo jim tam úplně vše" My jsme měli v hlavách ty nejčernější scénáře o prohře  a maximálně o remíze. Naštěstí naše obě trojky z nás "shodili psychickou deku" a vyhráli oba zápasy a dostali nás zpět do hry a do pohody.

Zápas otočené dvojice ( Milan Mysliveček David Horáček) mohl být již náš poslední zápas a také byl. Po naprosto úžasné hře v útoku  a v poli obou aktérů jsme vyhráli zápas dvojic 0:2 zápas 3:6

V tomto zápase předváděli nejlepší hru kterou jsme v jejich podání viděli. Naprostá psychická pohoda a velké sebevědomí nás dovedla k výhře

Toto vítězství  nám pomohlo k udržení 2: místa v průběžné tabulce KS a odpoutání od sestupových vod.

Zápas jsme mohli vyhrát větším rozdílem, kdybychom vyhráli " naši černou můru - vloženou dvojku"  a překvapivě singla.

Příští zápas předehráváme na hřišti Konojed ve čtvrtek od 17hod.a prosíme všechny fanoušky Českobrodkého nohejbalau, aby nás přijeli podpořit v boji o další vítězství.