5.kolo SK Bělá vs. TJ Slavoj Český Brod

06.05.2012 08:39

První dvojice Cibulka se Cmíralem si hladce poradila proti domácí zkušené dvojici Rožek, Kapitola J. Poté nastoupila naše druhá dvojice Janík s Kaděrou, kde po třísetové bitvě zdolali domácí mladou dvojici Goldu s Červinkou.

Ve hře trojic se nám opět nedařilo a obě trojice jsme ve třísetových bitvách prohráli.

Do vložené dvojice nastoupil Vokáč s Voldřichem se střídajícím Petřinou. Ve třetím setu se bohužel zranil Vokáč a musel být vystřídán. Petřina s Voldřichem si ale poradili a dvojici vyhráli a dostali jsme se tak opět do vedení zápasu 3:2.

Do singlu nastoupil M.Janík proti Goldovi. Na obou stranách bylo hodně nevynucených chyb, ale z vítězství se nakonec radoval Janík, který vyhrál po třísetové bitvě.

V první otočené trojici kde hráli Janík, Kaděra, Volřich porazili domácí hladce 10:3, 10:9, kde domácí podali odevzdaný výkon.

Naše druhá otočená trojice (Cibulka, Červenka, Petřina, střídající Cmíral) nedokázali prolomit domácí trojici (Kapitola J., Kašpar, Remež) a prohráli ve 2 setech.

Za stavu 5:3 pro nás šli hrát dvojici Janík s Kaděrou, proti zkušené dvojici Rožek, Kapitola, kde první set vyhráli těsně 10:9, ve druhém setu o bod prohráli (9:10). Ve třetím setu se naše dvojice dostala do vedení 7:5, došlo ke zranění Rožka, který měl problém s kyčlí a musel tak být vystřídán Rabasem. Naše dvojice si už pohlídala vedení a zvítězila tak 10:7 ve třetím setu a tím ukončila zápas.

Domácí měli špatný stav hřiště a po každých dvou zápasech se jejich příprava hřiště pohybovala kolem 30 minut, což zápas značně protahovalo a unavovalo hráče.

0:1, 0:2, 1:2, 2:2, 2:3, 2:4, 2:5, 3:5, 3:6

1D-1D: Kapitola J., Rožek D. - Cibulka, Cmíral 0:2 (6:10 9:10)

2D-2D: Červinka, Golda - Kaděra, Janík 1:2 (8:10, 10:9, 8:10)

1T-1T:Rožek, Červinka, Sedliak – Cibulka, Červenka, Petřina (Cmíral) 2:1 (10:5, 4:10, 10:8)

2T-2T:Kapitola J., Rabas, Golda (Remež)  - Kaděra, Janík, Voldřich (Vokáč) 2:1 (6:10, 10:9, 10:8)

3D-3D:Kašpar, Kapitola M. (Horáček) – Voldřich, Vokáč (Petřina) 1:2 (10:8, 8:10, 7:10)

1S-1S: Golda – Janík 1:2 (7:10, 10:8, 7:10)

1T-2T: Rožek, Červinka, Sedliak - Kaděra, Janík, Voldřich 0:2 (3:10, 9:10)

2T-1T: Kapitola J., Rabas, Remež - Cibulka, Červenka, Petřina (Cmíral) 2:0 (10:7, 10:7)

1D-2D: Kapitola J., Rožek D.(Rabas) - Kaděra, Janík 1:2 (9:10, 10:9, 7:10)