4.kolo TJ Slavoj Český Brod vs. TJ Spartak MSEM Přerov

29.04.2012 18:24

Obě první dvojice jsme hladce vyhráli a ujali jsme se tak vedení 2:0 na zápasy.

Ve hře trojic nás hosté zaskočili jejich skvělou obranou, když dokázali pochytat většinu našich útoků. My jsme si nedokázali připravit šance na bodové balony a tak jsme obě trojice prohráli, hosté tak srovnali stav utkání na 2:2.

Do vložené dvojice nastoupil uzdravený Jan Vokáč s Voldřichem, první set rozhodl Voldřich podáním, ale ve druhém setu hosté začali podání přijímat a dělat našim hráčům problémy, za stavu 5:1 pro hosty vystřídal Voldřicha zkušený Chuchla, bohužel set se nepodařilo vyhrát. Ve třetím setu exceloval J.Vokáč na bloku, kdy za stavu 9:9 zablokoval Pavelku.

Do singlu nastoupil fluktuant J.Sýkora, který první set vyhrál, poté se mu přestalo dařit na útoku a tak ho soupeř zdolal ve třísetové bitvě.

Po singlu trojice Janík, Kaděra, Voldřich vyhrála 2:0 na sety a urvala tak jediný bod ze hry trojic, protože následující trojice Petřina, Sýkora, Cibulka, nedokázala hostující trojici Pavelku s bratry Miklíkovými prolomit.

Hru dvojic jsme opět s přehledem vyhráli a tak jsme se mohli radovat z vítězství na domácí půdě a zisku 2 bodů, které nás v tabulce udrží na předních místech.

Číselný popis vývoje utkání:

1:0, 2:0, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:4, 5:4, 6:4

1D-1D: Cibulka, Cmíral – Miklík T., Šlezar 2:0 (10:4 10:9)

2D-2D: Kaděra, Janík – Miklík O., Zemánek 2:1 (7:10, 10:9, 10:5)

1T-1T: Kaděra, Voldřich, Janík (Vokáč) – Pavelka, Miklík T., Miklík O. 0:2 (8:10, 6:10)

2T-2T: Cibulka, Cmíral, Chuchla (Petřina) – Doležel, Šlezar, Zemánek 0:2 (6:10, 5:10)

3D-3D: Vokáč, Chuchla (Voldřich) 2:1 (10:6, 9:10, 10:8)

1S-1S: Sýkora – Zemánek 1:2 (10:7, 7:10, 9:10)

1T-2T: Kaděra, Voldřich, Janík - Doležel, Šlezar, Zemánek 2:0 (10:8, 10:8)

2T-1T: Cibulka, Chuchla, Petřina - Pavelka, Miklík T., Miklík O. 1:2 (6:10, 10:6, 9:10)

1D-2D: Cibulka, Cmíral – Miklík O., Zemánek 2:0 (10:3, 10:6)

2D-1D: Kaděra, Janík - Miklík T., Šlezar 2:0 (10:9 10:4)