3.kolo Neratovice : TJ Slavoj Český Brod "B"

02.05.2011 21:14

Na třetí zápas letošní sezóny jsem jeli na hřiště TJ Neratovice posíleni o nového hráře Jana Vokáče ml, kterého jsem v minulém týdne dopsali na soupisku jako fluktuanta z týmu "A"

Dle přechozí dohody jsme Milana Majera nechali doma k rodinným radovánkám a Davida Horáčka hasit ohně a zachraňovat lidské životy.

Nebudeme si nalhávat, ale do Neratovic jsem si jeli pro jasné vítězství s rychlým dojezdem do Čakovic na podporu týmu "A".

Bohužel realita byla úplně jiná.
Do první dvojky nastoupila dvojice  ( Vokláč Jan m., Roman Chuchla), která svoji klidnou až flegmatickou hrou výhráli 2:0,  zápas 0:1

Druhá dvojice ( Doubrava, Possnicker střádán Vokáčem st.) začala ve stejném duchu jak skončila v Osnici. Pestrou a bezchybnou hrou vyhrála první set 10:2. Bohužel ve druhém setu se již tolik nedařilo a po několika chybách došlo ke střídání Possnicker za Vokáče st. a zápas ve třetím setu dotáhli do druhého vítězství, zápas 0:2.

První trojice  ( Symerský, Doubrava, Vokáč Jan ml.) hrála společně poprvé a Doubrava hrál na postu na kterém v posledních dvou letech nehrál. Kvalita naší dvojice byla jasná a vítězství 2:0 bylo relativně jednoduché, zápas 0:3.

Druhá trojice ( Chuchla, Mysliveček, Líbal střídán Possnickerem střídán Hahnem) nehrála vůbec dobře.
Dvojí střídání a změna pozic v trojici neměla žádny vliv na výsledek a předváděnou hru.
Prohra 2:0 zápas 1:3 byla zasloužená.

Zápas vložených dvojic ( Mysliveček, Hahn střídán Symerským) je stále naše černá můra.
Po našich chybách  všech hráčů jsem ve třetím setu prohráli nešťastně 2:1, zápas 2:3.

Singl ( Vokáč Jan st.) je naprosto bez komentáře. Pečlivá hra Vokáče slaví úspěch. Výhra 2:0 je naprosto zasloužená. Zápas 2:4.

Otočený zápas trojic( Mysliveček, Chuchla, Possnicker) jsme zahráli velmi dobře a po omezení nevynucených chyb jsem vyhráli 2:0, zápas 2:5

Druhý zápas trojic ( Symerský, Doubrava, Vokáč Jan ml.) byl velmi nervozní. Nesouhra jednotlivých hráčů, hra na jiných postech než jsou hráči zvyklí byla vidět. Prohra 2:0, zápas 3:5

Zápas otořené dvojice ( Doubrava, Vokáč Jan st.) měl být již posledním zápasem, bohužel to tak nebylo.
Domácí velmi úspěšně bodovali a výměna hráčů a pozic na hřišti neměla vlil na předváděnou hru a na výsledek. Prohra 2:0 byla krutá. Zápas 4:5

Poslední zápas  ( Chuchla, Vokáč Jan ml.) byl ve stejném duch jako první. Herní vyspělost a klidná hlava našich hráčů přinesla důležité vítezství 2:0, zápas 4:6.

Toto vítězství bylo velmi důležité a nebylo tak jednoduché jak jsme si představovali.
Zápas by se jinak vyvíjel, kdybychom vyhráli vloženou dvojku, ale to již řešíme dva roky.

V tomto zápase byla vidět nesouhra a nevyhranost hráčů, kteří nechodí na pravidelné treninky. Toto budeme muset zlepšit a změnit nasazování do zápasů.
V příštím zápase s lídrem tabulky Zaječovem, budeme v plné sestavě a budeme chtít prodloužit serii výher a probojovat se na první místo v KS.

Zápas hrajeme poprvé na domácím hřišti od 09:00hod a prosíme všechny fanoušky Českobrodkého nohejbalau, aby nás přijeli podpořit v boji o průběžné vedení KS.