3. a 4. kolo - Břve a Avia Čakovice

02.05.2010 20:51

Tuto sobotu odehrály naše děvčata první dvou-zápas. Bohužel jsme byly opět oslabeny o další dvě hráčky základu. Družstvo šesti hráček doplnila fluktuantka Petra Vanclová.

Dopolední zápas odehrály naše hráčky na dvorcích TJ SOKOL Břve. Do první dvojice nastoupila Fischerová se Svobodovou,které vyhrály jednoduše ve dvou setech. Do druhé dvojice nastoupila Vokáčová s Blažkovou, ty po dalším hladkém zápasu upravily utkání na 2:0. První trojice Fischerová, Svobodová a Škodová vyhrály opět bez komplikací. Druhá trojice dala domácím šanci na první bod v utkání, když ve druhém setu prohrála. Zkušenost našich hráček opět dotáhla zápas do vítězného konce. Tato trojice hrála ve složení Vokáčová, Blažková, Vanclová a Linhartová. Do vložené dvojice nastoupily Vanclová se Škodovou. V polovině prvního setu Škodovou střídala Linhartová (aby si zahrály všechny hráčky stejný počet zápasů). I toto utkání naše hráčky zvládly na výbornou. Zde musím pochválit výkon všech tří hráček, které zápas odehrály zodpovědně a bez zbytečných chyb. Na singla nastoupila Lucie Fischerová, která nedala soupeřce žádnou šanci ke zvratu. Stav utkání 6:0 pro Český Brod.

Ukázalo se, že i v tomto zápase jsme to zvládly bez našich opor. Větší potíže nám dělala cesta na druhé utkání, po cestě přes Prahu bylo uzavřeno několik silnic a na hřiště Čakovic jsme dorazily těsně před začátkem zápasu. I zde do první dvojice nastoupila Fischerová se Svobodovou a začaly výhrou 2:0. Vokáčová s Blažkovou hráčky doslova smetly z hřiště. První trojice nastoupila v pozměněné sestavě bez Fischerové. Svobodová, Škodová a Linhartová v prvním setu po boji podlehly. Do druhého setu nastoupila Fischerová a zápas se opět hrál podle not Českého Brodu. Druhá trojice ve složení Vokáčová, Blažková a Vanclová vyhrála bez komplikací. Jediné drama dne se odehrálo při zápasu vložené dvojice. Kdy Vanclová, Škodová a Linhartová po neúspěchu druhém setu (vedly 9:5),vyhrály zápas v setu třetím za stavu 10:9. Na singla nastoupila Lucie Vokáčová, která vyhrála hladce 2:0. I tento zápas skončil 6:0 pro Český Brod.

Zpět