2. kolo - Lokomotiva Nymburk

18.04.2010 21:19

Hráčky Českého Brodu v sobotu nastoupily k druhému utkání s týmem Nymburka. Do prvního zápasu byly nasazeny Fischerová s Vokáčovou. První set naše děvčata vyhrála s přehledem 10:1,ve druhém  zkusila Vokáčová volnější podání a hned dala prostor hostujícím hráčkám. Nakonec zkušené nohejbalistky získaly i druhý set ve svůj prospěch. Do druhé dvojice nastoupily ke své premiéře Blažková s Mőglichovou, které s přehledem vyhrály 2:0. Při první trojici naše hráčky ve složení Červenková, Škodová, Vokáčová a střídající Fischerová prohrály první set, utkání nakonec skončilo 2:1 ve prospěch domácích. Druhá trojice vyhrála utkání 2:0 ve složení Blažková, Linhartová, Mőglichová a Svobodová. Do vložené dvojice nastoupily Svobodová, Škodová a střídající Červenková. I v tomto utkání jsme ve třech setech získaly bod pro domácí družstvo . Do posledního zápasu byla nominovaná Fischerová,která s přehledem vyhrála. Český Brod je oslaben o dvě hráčky základního kádru, které se stanou co nevidět maminkami. I přes tuto absenci jsme si s  týmem Nymburka dokázaly poradit a porazily je 6:0.