12.kolo TJ Slavoj Český Brod vs. SK Bělá

28.06.2012 08:38

V první se představil KAděra s Janíkem, kteří hned ze začátku prvního setu nechali soupeře odskočit náskokem 3 bodů, který ovšem dotáhli na 9:9, kde nešťastně Kaděra hlavou vyhodil míč do autu. Ve druhém setu měli hosté problém s příjmem Janíkova podání. Ve třetím setu za stavu 9:9 vyhodil Janík do autu a tak se hosté ujali vedení 1:0 na zápasy.

Druhá dvojice Cibulka s Cmíralem si dokázala poradit s těžkou hostující dvojicí Rožek, Kapitola J. ve dvou setech a tak se stav zápasu srovnal na 1:1.

Ve hře obou trojic byla vidět vysoká kazivost a nedůsledná hra, což mělo za následek, že v první trojici Vokáč, Kaděra a Voldřich prohráli rozdílem jednoho bodu ve třech setech, kdy za stavu 9:9 Vokáč zkazil balon. Ve druhé trojici Cibulky, Cmírala a Červenky se bohužel nedařilo na útoku ani v poli a tak i druhá trojice prohrála ve třech setech. Hosté tak vedli už 3:1 na zápasy.

Do vložené dvojice nastoupil Chuchla s Vokáčem, kteří první set bojovnou hrou vyhráli, ve druhém setu se však nedokázali prosadit a i přes střídání Chuchli za Voldřicha bohužel nedokázali set vyhrát. Ve třetím setu byl boj o každý balon, kdy bohužel za stavu 9:9 Voldřich zkazil podání a tak poslal hosty do vedení 4:1 na zápasy.

V singlu se představil Janík proti Goldovi. V prvním setu měl Janík problém s příjmem a následným uhráním do soupeřova pole. Ve druhém setu už byl boj o každý balon, který vyhrál hostující Golda a tak hosté už měli jistý zápasový bod.

Ve hře otočené trojice už byla vidět bezmoc a nechuť ke hře. Tak hosté vyhráli i tuto trojici a ukončili tak zápas 6:1.

0:1, 1:1, 1:2, 1:3, 1:4, 1:5, 1:6

1D-1D: Kaděra, Janík - Kapitola M., Horáček 1:2 (9:10, 10:4, 9:10)

2D-2D: Cibulka, Cmíral - Kapitola J., Rožek D. 2:0 (10:9, 10:6)

1T-1T: Vokáč, Kaděra, Voldřich – Kapitola J., Němec, Golda 1:2 (10:5, 6:10, 9:10)

2T-2T: Cibulka, Cmíral, Červenka – Rožek, Rabas, Červinka 1:2 (7:10, 10:8, 8:10)

3D-3D: Vokáč, Chuchla (Voldřich) – Červinka, Golda (Rabas) 1:2 (10:5, 9:10, 9:10)

1S-1S: Janík – Golda 0:2 (3:10, 9:10)

1T-2T: Vokáč, Kaděra, Voldřich (Janík) – Rožek, Rabas, Červinka 0:2 (6:10, 9:10)