11.kolo TJ Spartak MSEM Přerov vs. TJ Slavoj Český Brod

18.06.2012 09:16

Do hry první dvojice nastoupil Cibulka s Cmíralem, kteří po třísetové bitvě podlehli domácímu Miklíkovi T. s Műlerem.

Ve druhé dvojici nastoupil Janík s Kaděrou, kteří po vyrovnaném prvním setu hladce vyhráli druhý set a vyrovnali tak stav zápasu na 1:1.

První trojice s Petřinou, Janíkem a Voldřichem také zvítězila ve třísetové bitvě těsním poměrem 10:9 ve třetím setu.

Naše druhá trojice Cibulka, Kaděra a Chuchla nedokázala překonat nepříznivé klimatické podmínky a hladce podlehla domácí trojici 2:0 na sety a tak se stav zápasu opět srovnal. Za stavu 8:2 pro domácí bylo rozhodčím odpískán zahraný balon mimo kůl, přičemž Cibulka hrál patu z prvního kůlu z lajny na lajnu. Ihned poté se šel Cibulka zeptat rozhodčího na vysvětlení za co dostal žlutou kartu, údajně pro opakované nesportovní chování, za které ale nebyl nikdy napomenut!

Ve hře vložených dvojic jsme po bitvě v prvním setu hladce vyhráli a stav zápasu byl tak 3:2 pro nás.

Před začátkem singlu si rozhodčí nechal zavolat Petřinu, který seděl vklidu na lavičce a bavil se spoluhráčemi. Po příchodu Petřiny k rozhodčímu došlo k vysvětlení události. Rozhodčí poté udělil bezdůvodnou žlutou kartu za nesportovní chování, přičemž Petřina neřekl ani jedno sprosté slovo ani si nepočínal nijak nesportovně. Poté jsme odváděli Petřinu, aby si rozhodčího nevšímal, protože bylo jasné, že si pan rozhodčí chce něco dokázat. Bohužel se nám nepodařilo Petřinu uklidnit a po příchodu k rozhodčímu pro vysvětlení za co dostal žlutou kartu byla rozhodčím udělena karta červená za údajné ohrožování rozhodčího. Po této události bylo rozhodčímu oznámeno, že za tu červenou dostane facku a také se tak stalo. Ihned následovalo ukončení zápasu pro inzultaci rozhodčího.

1:0, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, kontumace zápasu

1D-1D: Miklík, Műler – Cibulka, Cmíral 2:1 (8:10, 10:6, 10:6)

2D-2D: Pavelka, Doležel – Kaděra, Janík 0:2 (8:10, 2:10)

1T-1T: Doležel, Šlézar, Műler – Petřina, Voldřich, Janík 1:2 (3:10, 10:5, 9:10)

2T-2T: Pavelka, Blažek, Miklík – Cibulka, Kaděra, Chuchla 2:0 (10:6, 10:3)

3D-3D: Šlézar, Ertelt (Blažek) – Petřina, Chuchla 0:2 (9:10, 4:10)