10.kolo - Zaječov: TJ Slavoj Český Brod

04.07.2011 12:13

Na tento zápas o první místo s vedoucím družstvem SK Zaječov jsem vyjeli na horkou půdu domácího družstva. Vše co jsem předpokládali se naplnilo. Nám již známe roztleskávačky a bouřlivé diváci nám na hřišti připravili neobyčejný zážitek.

Na tento zápas jsme nepřijeli v plné sestavě. Absenci dopředu již avizovali Roman Chuchla a Milan Majer.

Ze zbývajících hráčů jsme museli improvizovat sestavu

Do první dvojky nastoupila "rodinná" dvojice  ( Vokáč Jan m., Vokáč Jan st.), která zahrála velmi vysoký standard s minimem vlastních chyb a zápas dvojic vyhrála 0:2 a zápas 0:1

Druhá dvojice (Doubrava, Mysliveček)  se nevyvarovala vlastních chyb a po vyrovnaném zápase prohrála 2:0 a zápas  se vyrovnal na 1:1

První trojice (Horáček, Possnicker střídán Doubravou, Symerským) zahrála velmi špatně. Po mnoho chybách v příjmu poddání a nahrávce prohrála velmi jasně 2:0 celý zápas 2:1

Druhá trojice (Vokáč Jan m., Vokáč Jan st., Líbal ) napodobila výkon  první dvojice a také vyhrála 2:0, zápas 2:2

Zápas vložených dvojic ( Horáček, Possnicker) jsem hráli velmi nervózně. Důležitost tohoto zápasu byla vidět na předváděné hře. Bohužel jsme se nevyvarovali nevynucených chyb jak v obraně tak v útoku a  zápas dvojic jsme prohráli 2:0, Celý zápas  3:2

Singl ( Vokáč Jan st.) hrál Honza bez svých chyb a  precizní hrou vyhrál zápas singla  2:0, zápas 3:3.

Otočený zápas trojic (Vokáč Jan m., Vokáč Jan st., Líbal ) jsme hráli jak na houpačce první set jsme vyhráli 10:4  druhý jsem pro změnu prohrálo 3:10. naštěstí třetí set měl stejný průběh jako první a vyhráli jsme jej 10:7 a zápas trojic jsme vyhráli 1:2 a celý zápas 3:4

Druhý zápas trojic ( Symerský, Doubrava, Horáček střídán Myslivečkem) začali velmi nervózně se spousty chyb. Hra se koncem prvního a v průběhu celého druhého setu vyrovnala, bohužel štěstí bylo na straně domácích a zápas jsme prohráli 2:0 a celý zápas 4:4

Zápas otočené dvojice ( Vokáč Jan m., Vokáč Jan st.) jsme začali velmi dobře a první set jsme vyhráli 10:9. Bohužel ve druhém setu došlo k několika nedorozumění v naši dvojici a prohráli jsme jej relativně jasně 6:10. Na tomto průběhu se také projevila fyzická zátěž Jana Vokáče st, který hrál již 5 těžký zápas. Všechny předcházející zápasy vyhrál!!!!!!. ve třetím setu se podařilo našim borcům 3 krát chytit soupeřův útok a zápas dvojic vyhráli 1:2 a celý zápas 4:5

Poslední zápas dvojic ( Doubrava , Mysliveček) jsme nezačali  a ani neskončili dobře. Po několika nevydařených útocích a chyb na příjmu Doubravy  jsme velmi jednoduše prohráli 2:0 a celý zápas jsme z remizovali  5:5.

Tento zápas měl dvě tváře. Na jedné straně je 5 vítězství Jana Vokáče st. Vyhrál vše kde hrál))))))) Myslím si, že to byl jeden z jeho nejlepších výkonů za posledních 2 sezón co hrajeme KS. Na druhé straně byl výkon Doubravy, kterého zužovalo zranění třísel, ale neudělal ani jeden bod.

O výkonu vložené dvojice se nebudeme radši rozepisovat. Zde došlo k naprostému selhání, které je způsobeno psychickou zátěží, která je v celém týmu po celou dosavadní sezonu.

Další zápas hrajeme až 03.09.2011 po letní přestávce dle předběžných kuloárních informací dojde v letní pauze ke změnám. vše se dozvíte v příštím komentáři

Příští zápas hrajeme s Vavřinci v sobotu 03.09.2011  od 09:00hod. Již dnes Víme, že  pouze velké zakopnutí SK Zaječova nás může posunout na první místo KS. Podzimní část soutěže můžeme odehrát v psychické pohodě bez stresu.

Všem přeji hezké prázdniny a spoustu vyhraných nohejbalových turnajů.