1.liga mužů: TJ Slavoj Český Brod vs. TJ Spartak MSEM Přerov

Štěpař

Vokáč

1D-1D: Kaděra, Vedral – Miklík O., Rergmann 2:0 (10:4, 10:6)

2D-2D: Ešner, Janík – Blažek, Miklík T. 2:0 (10:5, 10:4)

1T-1T: Kaděra, Vokáč, Štěpař – Miklík T., Miklík O., Štefan 2:1 (10:7, 7:10, 10:7)

2T-2T: Ešner, Janík, Chuchla – Šihavý, Lokoč, Blažek (Doležel) 2:0 (10:7, 10:3)

3D-3D: Štěpař, Vokáč – Štefan, Lokoč 2:1 (10:6, 9:10, 10:8)

1S-1S: Vedral – Šilhavý 2:0 (10:4, 10:7)

25

1:0, 2:0, 3:0, 4:0, 5:0, 6:0

Na domácí zápas jsme byli bez dvou zraněných hráčů základní sestavy – Cibulky a Sýkory.

V úvodním zápase prvních dvojic naše sestava servírovala smečované podání, které dělalo hostující dvojici problémy, a ti si s ním nedokázali pořádně poradit. Naše sestava si tak připsala relativně snadné vítězství v poměru 2:0.

V zápase druhých dvojic nastoupila naše nově sestavená sestava ve složení Ešner, Janík a vedla si velmi dobře. Po trvání obou setů naší dvojici fungovala mezihra a díky proměňování útoků si připsala vítězství také v poměru 2:0.

V zápase trojic nastoupila naše sestava vedená Kaděrou, proti elitní trojici hostů a celý zápas byl vyrovnaný až do třetího setu, kdy naše sestava dokázala zvítězit ve zkrácené sadě a nakonec tak zvítězit 2:1. Ve druhé trojici nastoupil Ešner spolu s Janíkem a Chuchlou a po vyrovnaném prvním setu nedali soupeři ve druhém setu šanci a odnesli si výhru 10:7 a 10:3.

Ve vložené dvojici nastoupil Štěpař a Vokáč a ve vyrovnaném průběhu třetího setu, kdy se opakoval jeden míč nakonec, chytli útok soupeře a následně proměnili vlastní a tím dokázali ovládnout celý zápas v poměru 2:1.

V singlu jako i v předchozích zápasech nastoupil Vedral, který si připsal poměrně snadnou výhru v prvním setu. Ve druhém setu už byla hra vyrovnanější, kdy náš hráč začal více chybovat. Nakonec si ale zápas pohlídal a dokázal zvítězit 2:0 a tím našemu týmu připsal šestý bod a výhru v poměru 6:0.