Vokáčová Lucie

Tymichová Veronika

40

(0:1, 2:1,2:6)

V první dvojici jsme soupeřky přehrály jednoznačně bez jakýchkoliv větších chyb a soubojů. Ve druhé dvojici se nám už tolik nedařilo a bohužel za stavu 9:9 ve třetím setu jsme nedokázaly proměnit. V první trojici byl průběh do puntíku stejný, ve třetím setu jsme nedokázaly hru dotáhnout do vítězného konce za stavu 9:9. V druhé trojici byl první set také špatně nakloněný za stavu 9:9, ovšem dokázaly jsme vše prolomit a nakonec jsme vyhrály 2:1 na sety. Od stavu 2:2 na zápasy jsme začaly hrát svou hru a soupeřky už nám neuzmuly ani jediný set. Výhra 6:2