Vokáčová Lucie

10

(1:0,1:1,2:1,2:2,4:2,5:2,5:3,6:3)

Tento velice náročný zápas nás čekal v neděli odpoledne.

První dvojice v prvním setu bohužel neproměnila za stavu 9:9, druhý set ovládla s přehledem, ale po špatném pokrytí pole ve třetím setu prohrála. Druhá dvojice s poklidem přehrála soupeřky ve dvou setech, první trojice zase tří setový souboj, kde naše sestava bohužel podlehla za stavu 8:10. Druhá trojice přehrála holky z Vršovic až ve třetím setu za stavu 9:9. Třetí dvojice bohužel podlehla ve dvou setech. Singl se také prolomil v prvním setu, kdy Lucce Vokáčové nepřálo štěstí a za stavu 9:9 neproměnila a druhý set jí Aneta z Vršovic přehrála 10:7. Stav 4:2 na zápasy pro soupeře. Naše v pořadí druhá trojice podlehla ve třetím setu soupeřově první a nám bylo jasné, že víc jak remízu už si neodvezeme. První trojice přejela soupeřovu trojici 2:0 na sety a dokonce v prvním setu za stavu 10:1. Konec našeho souboje nastal v naší v pořadí druhé dvojice, která ve dvou setech podlehla Růžence a Anetě. Prohra 3:6 je pro nás v této a i pár sezónách zpětně sice novinkou, ale rozhodně nás nijak nevyvedla z míry.