Chuchlová Martina

Möglichová Jana

30

(1:0, 2:0, 2:1, 4:1, 4:3, 6:3)

Tento zápas byl pro nás prvním v sezóně 2016, a tak jsme byly plné očekávání a možná také trochu nervózní (za ta léta), jak to tento rok započneme.

První a druhou dvojici jsme měly pod kontrolou, dá se říci, a bezproblémově jsme je vyhrály bez ztráty setu. První zlom nastal hned v úvodu trojic, kde jsme zaváhaly a nefungovala nám domluva v poli, soupeřky toho využily a v třetím setu za stavu 9:9 proměnily a připsaly si tak svůj první bod. Druhou dvojici zase provázel klid z předešlých dvojic, výhra a stav se posunul na 3:1. Vložená dvojice byla odehrána bez větších chyb a další posunutí skóre na 4:1. Druhý zlom nastal v singlu, singl je většinou nevyzpytatelný a také to tak bylo, jednou byla Lucka nahoře a jindy dole. A bohužel se nepodařilo proměnit ve třetím setu za stavu 9:9. Soupeřky připsaly svůj druhý bod. 4:2. Poté nastoupila v pořadí první trojice na soupeřovu druhou v pořadí. Po špatné mezihře ve druhém setu se nepodařila ani koncovka v setu třetím, takže třetí stav 9:9 v náš neprospěch. 4:3. Naše v pořadí druhá trojice na soupeřově první trojici nenechala nit suchou, vyhrály jsme ve dvou setech. A naše vítězství bylo dokonáno dvojicemi, bez větších problémů.

1D – 1D    Fišerová, Möglichová – Očenášková I., Kulhánková 2:0 (10:9, 10:7)

2D – 2D  Cibulková, Červenková – Mojdlová, Vaňátková 2:0 (10:3,10:7)

1T – 1T   Kozáková, Möglichová, Chuchlová (Fišerová) –Očenášková I., Kulhánková, Čapková 1:2 (10:7, 5:10, 9:10)

2T – 2T Tymichová, Cibulková, Blažková – Očenášková E., Mojdlová, Vaňátková 2:1 (9:10, 10:7, 10:9)

3D – 3D Tymichová, Chuchlová – Čapková, Očenášková E. 2:0 (10:6, 10:5)

1S – 1S Fišerová – Mojdlová 1:2 (10:4, 6:10, 9:10)

1T – 2T Kozáková, Möglichová, Chuchlová (Fišerová) -  Očenášková E., Mojdlová, Vaňátková 1:2 (6:10, 10:6, 9:10)

2T – 1T  Tymichová, Cibulková, Blažková (Červenková) -  Očenášková I., Kulhánková, Čapková 2:0 (10:8, 10:8)

1D – 2D Fišerová, Möglichová – Mojdlová, Vaňátková 2:0 (10:4,10:4)