1.liga žen - 7.kolo: TJ Útěchov Brno vs. TJ Slavoj Český Brod

Möglichová Jana

Vokáčová Lucie

9

(0:2, 1:2, 1:4, 1:5,2:5, 2:6)

Dnešní zápas pro nás byl velice důležitým soubojem, neboť právě s Útěchovem se pereme o nejvyšší příčky ženské 1. ligy. Každý bod, každý souboj nesměl být podceněn.

Jako již tradičně se velice hledí na rozjezd zápasu, kde mohu s potěšením říct, že se nám povedl, obě naše dvojice zvítězily. A možná tím úplně nejdůležitějším momentem byla výhra nad první dvojicí, ve které úřadovala Danka Peruňská. Souboj byl hraný na tři sety, ale i přes to si holky udržely chladné hlavy a dovedly debly do vítězného konce. V naší první trojici nastal první zádrhel. Daniela si nenechala nic líbit a vše nám z předešlé prohrané dvojice vrátila. Stav byl tedy 2:1. Druhá trojice hrála první set s lehkostí a suverénně vyhrála, v druhém setu se vše naprosto obrátilo a suverenitu převzal Útěchov, 10:5 vyhrál. Rozhodl Třetí, zkráceny set, ve kterém si svou pestrou hrou dovedla Cibulková trojici do vítězného konce. Vložená dvojice odvedla svou práci s grácií, a ve hře dvou setů přidala další potřebný bod. Lucie Vokáčová bravurně odehrála neméně důležitý singl, Veroniku Malátovou porazila 2:0 na sety. Naše v pořadí druhá trojice, i přes veškerou snahu, nebyla schopna nad trojicí Peruňské vyhrát, Daniela si tedy udržela neporazitelnost své trojice až do konce zápasu. Naše první trojice si s přehledem poradila s druhou soupeřovou trojicí, a tak jsme mohly spokojeně odjet domů a u srdce nás hřálo vítězství nad naším největším rivalem v poměru 6:2 !!

1D – 1D    Peruňská, Hanáková - Möglichová, Fišerová 1:2 (10:8, 8:10, 7:10)

2D – 2D  Peloušková, Malátová- Cibulková, Vokáčová 0:2 (4:10, 7:10)

1T – 1T  Peloušková, Hanáková, Peruňská – Möglichová, Fišerová, Červenková 2:0 (10:5, 10:5)

2T – 2T Malátová, Schützová, Tibenská - Vokáčová, Cibulková, Tymichová (Blažková) 1:2 (7:10, 5:10, 6:10)

3D – 3D Schützová, Tibenská - Tymichová, Blažková 0:2 (7:10, 4:10)

1S – 1S Malátová - Vokáčová 0:2 (9:10, 7:10)

1T – 2T Peloušková, Hanáková, Peruňská - Blažková, Tymichová, Cibulková (Vokáčová) 2:0 (10:7, 10:7)

2T – 1T Malátová, Schützová, Tibenská - Möglichová, Fišerová, Červenková 0:2 (8:10, 3:10)