Fišerová Lucie

12

(3:0, 3:1, 4:1, 4:2, 6:2)

Počasí nám poměrně přálo, bylo teplo, ale zataženo, tedy ideální podmínky pro sport.

První dvě dvojice prošly přes soupeřovy debly poměrně hladce, neboť zde neproběhla žádná ztráta setu z naší strany. V první trojici z naší strany nefungoval první set, v těch následujících se vše ovšem urovnalo a vítězně jsme dohrály do konce. Druhá trojice měla zase opačný průběh, na začátku žádné problémy nezaznamenávaly a následující dva sety se nepovedly dohrát do konce. Vložená dvojice bez větších problémů zdolala dvojici soupeřek 2:0 na sety. V singlu Lucka získala nejprve převahu v prvním setu a v druhém už bohužel nefungovaly údery, které platily předtím, ať už to byl míč v autu, nebo jej soupeřka vybrala, skore se obrátilo a Lucka prohrála 1:2. V otočených trojicích jsme už neměly žádný problém a vítězně jsme dotáhly do konce bez ztráty setu.

1D – 1D    Cibulková, Vokáčová – Fáberová, Trnková 2:0 (10:9, 10:7)

2D – 2D  Červenková, Möglichová – Řezáčová, Váňová 2:0 (10:8, 10:6)

1T – 1T   Tymichová, Cibulková, Blažková (Kozáková) – Řezáčová, Strejčovská, Váňová 2:1 (4:10, 10:8, 10:8)

2T – 2T Möglichová, Vokáčová, Červenková – Lošťáková, Stejskalová, Trnková 1:2 (10:6, 7:10, 9:10)

3D – 3D Tymichová, Blažková – Stejskalová, Strejčovská (Tejkalová) 2:0 (10:9, 10:6)

1S – 1S Vokáčová – Strejčovská 1:2 (10:7, 6:10, 9:10)

1T – 2T Tymichová, Cibulková, Blažková (Kozáková) – Lošťáková, Stejskalová, Trnková 2:0 (10:9, 10:9)

2T – 1T Möglichová, Vokáčová, Červenková – Řezáčová, Strejčovská, Váňová  2:0 (10:7, 10:6)