1.liga žen - 6.kolo: TJ Slavoj Český Brod : TJ LOKOMOTIVA Nymburk

Cibulková Lenka

Blažková Jana

8

(4:0,4:1,6:1)

K zápasu s Nymburkem jsme nastoupily sice bez Veroniky Tymichové, zato si svůj první zápas po porodu vyzkoušela Jana Blažková. Zápas proběhl překvapivě hladce. Hráčky z Nymburka se dokáží proti nám většinou dobře hecnout, tentokrát to však nestačilo. Sehraná dvojka Svobodová se Šimůnkovou sice urvaly set ve dvojce i trojce (tam spolu s Vaňátkovou), na první bod hostů se však čekalo až na vloženou dvojku. Tam domácí Chuchlová s Červenkovou zaváhaly a ve třetím setu podlehly. Singl a otočená trojka už byly opět v režii Brodu.

Vokáčová, Cibulková – Svobodová, Šimůnková 2:1 (10:2, 7:10, 10:6)

Möglichová, Fisherová – Matějovská, Mojdlová 2:0 (10:6, 10:3)

Vokáčová, Červenková, Cibulková – Svobodová, Šimůnková, Vaňátková 2:1 (4:10, 10:5, 10:8)

Fišerová, Möglichová, Chuchlová, Blažková – Matějovská, Mojdlová, Bodláková 2:0 (10:7, 10:8)

Chuchlová, Červenková – Vaňátková, Bodláková, Macháčková 1:2 (6:10, 10:6, 8:10)

Vokáčová – Mojdlová 2:0 (10:7,10:8)

Fišerová, Möglichová, Chuchlová- Tomšová, Tumová, Štenglová 2:1 (10:4, 9:10, 10:8)

Vokáčová, Červenková, Cibulková – Matějovská, Mojdlová, Bodláková 2:0 (10:8, 10:4)