Möglichová Jana

20

(1:0, 4:1, 6:1)

Dnešní den byl na hru opravdu nepříznivý, brzy ráno to bylo skoro o zdraví. Trenér na nás hodně apeloval, abychom se důkladně rozcvičily, neboť byla velká zima.

První dvojice proběhla v klidném dění, naše hráčky byly sebejisté a míč měly pod kontrolou, což se projevilo na celkové hře a v klidu vyhrály. Druhá dvojice byla v podobném duchu. Ani v trojicích jsme nemusely řešit žádný z větších problémů, který by mohl ohrozit ztrátu bodu. Nejtěžší část zápasu byla vložena do nepárové dvojice, kam soupeřky napsaly svou nejlepší dvojici. Zuzku Tomšovou a Denisu Štenglovou. V prvním setu nám dělaly opravdu problém a kvůli nepřesné mezihře a nedostatečné souhře hráček, jsme prohrály. Druhý set naše hráčky dokázaly otočit stav a vyhrály v poměru 10:7. V třetím setu bylo pro nás až příliš chyb, a tak jsme bohužel prohrály. S nevolí jsme soupeřkám připsaly bod. Singl byl v režii Lucky Fišerové, která se ho zhostila profesionálně a s přehledem vyhrála. Naše v pořadí první dvojice porazila druhou trojici z Břví se značnou převahou a zápas byl u konce.

1D – 1D    Möglichová, Fišerová (Červenková) - Petrásová, Kohoutková 2:0 (10:2, 10:5)

2D – 2D  Cibulková, Vokáčová - Lorenzová, Tůmová 2:0 (10:6, 10:9)

1T – 1T  Kozáková, Fišerová, Červenková (Möglichová) - Lorenzová, Petrásová, Kohoutková (Pumpruová)  2:0 (10:9, 10:4)

2T – 2T Cibulková, Blažková, Tymichová (Vokáčová) - Tomšová, Tůmová, Štenglová 2:0 (10:7, 10:5)

3D – 3D Tymichová, Blažková (Kozáková) - Tomšová, Štenglová    1:2 (10:8, 7:10, 10:8)

1S – 1S Fišerová – Tomšová  2:0 (10:7, 10:5)

1T – 2T  Kozáková, Fišerová, Červenková (Möglichová) - Tomšová, Tůmová, Štenglová 2:0 (10:6, 10: 2)