1.liga žen - 4.kolo: TJ AVIA Čakovice vs. TJ Slavoj Český Brod

Tymichová Veronika

Svobodová Olga

20

(1:0, 4:1, 6:1)

Dnešní krásný den jsme strávily na Čakovickém kurtě, ve velmi milém prostředí. J Zápas byl celkově netradiční.. Ať už co se týče hostů, kteří se na nás přijeli podívat, tak i čas, kterým jsme odstartovaly utkání, byl pro nás nový. 1. Dvojice měla v prvním setu malé potíže s mezihrou a tak již zmíněný set odevzdaly soupeřkám. V následujících setech ovšem otočily a dokázaly dovést první dvojici do konce. (Chuchlová, Tymichová), druhá dvojice (Cibulková, Červenková) nasadily klid, který předešlá dvojice postrádala, s přehledem vyhrály 2:0 na sety. S příchodem trojic byl průběh už poměrně hladký, tudíž první (Chuchlová, Blažková, Tymichová) a v druhé trojici (Cibulková, Svobodová, Kozáková a střídající Červenková ) jsme bez větších problémů vyhrály 2:0 na sety. Ve vložené dvojici došlo k našemu jedinému zápasovému zaváhání.  (Svobodová a Blažková a střídající Kozáková). Singl v podání Lenky Cibulkové byl velice pestrý. Výhra 2:0. Naše v pořadí druhá trojice ukončila zápas a jelo se domů.

Chuchlová, Tymichová – Kuncová, Křížová J.      2:1 (9:10, 10:8, 10:8)

Cibulková, Červenková – Klesalová, Kyralová (Křížová M.)  2:0 (10:3, 10:2)

Chuchlová, Blažková, Tymichová – Malíková, Černá, Křížová J.  2:0 (10:7, 10:5)

Cibulková, Svobodová, Kozáková – Křížová M., Kuncová, Kyralová 2:0 (10:5, 10:7)

Svobodová, Blažková ( Kozáková) – Malíková, Černá 0:2 ( 7:10, 6:10)

Cibulková – Černá  2:0 (10:9, 10:5)

Cibulková, Svobodová, Kozáková - Malíková, Černá, Křížová J. 2:0 (10:9, 10:8)