1.liga žen - 3.kolo: TJ AVIA Čakovice vs. TJ Slavoj Český Brod

Kozáková Petra

Vokáčová Lucie

4

(0:1, 1:5,1:6)

Dnešní nedělní zápas byl kvůli sobotnímu turnaji přehozen na neděli odpoledne, což pro někoho je příznivým časem a pro jiného ne.

Začínající dvojice prošly přes dvojice soupeřek poměrně hladce, nebylo tedy viditelné žádné větší zaškobrtnutí, které by nás mohlo stát set. Troufám si říct, že u trojic to pokračovalo v podobné pro nás příjemné režii. V tomto utkání byl ovšem klíčový moment ve vložené dvojici, kam soupeřky vložily svou nejsilnější hráčku Janu Černou. Při prvním setu jsme měly pár chvil, kdy se nedařilo, ovšem to v setu dalším vymizelo a úspěšně jsme dokončily. Jana Černá si to nenechala líbit a v singlu proti Lence Cibulkové nám to patřičně vrátila. V druhém setu se jí podařilo za stavu 2:8 pro Lenku otočit na 10:8 a třetí setu už nepustila. Trojici jsme však bezstarostně vyhrály.

1D – 1D    Šimůnková, Křížová - Červenková, Fišerová 0:2 (6:10, 3:10)

2D – 2D  Klesalová, Kuncová - Cibulková, Vokáčová 0:2 (4:10, 6:10)

1T – 1T  Černá, Malíková, Křížová – Kozáková, Fišerová, Červenková 0:2 (8:10, 7:10)

2T – 2T Kuncová, Šimůnková, Klesalová - Vokáčová, Blažková, Tymichová (Cibulková) 0:2 (5:10, 7:10)

3D – 3D Malíková, Černá - Tymichová, Blažková (Kozáková)  0:2 (8:10, 6:10)

1S – 1S Černá - Cibulková 2:1 (3:10, 10:8,10:9)

1T – 2T Černá, Malíková, Křížová - Blažková, Tymichová, Cibulková 0:2 (6:10, 2:10)