Möglichová Jana

Tymichová Veronika

10

(1:0, 3:1, 4:2, 6:2)

Našim druhým letošním zápasem byl souboj proti nedalekému týmu z Nymburka. Opět na domácí půdě.

Do první dvojice nastoupily Cibulková, Červenková. Průběh začátku byl příjemně jednoduchý. Naše holky soupeřkám nedaly šance se prosadit a držely si jednoznačný bodový odstup. Druhá dvojice Möglichová, Chuchlová a Blažková první set pokračovaly ve stínu první dvojice, ovšem koncovka druhého setu se holkám nevydařila. Na třetí set se holky vrátily do prvotní sestavy, podařilo se jim tak potlačit nesrovnalosti z druhého setu a druhý bod byl náš. Celkové skóre tedy 2:0 pro Český Brod. První trojice bez větších zaváhání vyhrála ve dvou setech (10:1, 10:9). V podání Cibulková, Blažková, Červenková a Kozáková. S druhou trojicí ovšem přichází první zaváhání. V druhém setu proběhlo hodně chyb z naší strany a třetí set už si holky z Nymburka nenechaly vzít. Chuchlová, Möglichová, Svobodová a Tymichová. 1:3. Vložená dvojice na hřiště nastoupila s velice dobrou náladou a bez ztráty úsměvu soupeřky porazily. (Svobodová a Tymichová) 1:4. Singl byl v prvním setu v absolutní režii L. Cibulkové, v druhém setu nám nepřálo štěstí a ten třetí, tam scházelo jen málo 2:4. Naše v pořadí první trojice nastoupila na soupeřovu trojici v pořadí druhou, tedy tu, která nám první oddálila cestu k šťastnému konci. Holky neotálely a vše Nymburku vrátily i s úrokem (10:7, 10:8). Druhá trojice si už vidinu blížícího vítězství nechtěla nechat vzít a po dvou setech ukončila utkání.