Moglichová Jana

Vokáčová Lucie

25

(3:0, 3:1,4:1, 4:2, 6:2)

Dnešek byl pro nás velice významný, neboť jsme prolomily kletbu v zápase nad Brnem. Po dlouhé době jsme vyhrály bez počítání setů a nerozhodného stavu.

První dvojice byla jednoznačně v režii našich holek. Druhá dvojice prolomila první set při stavu 9:9, a tak se šlo do druhého setu s patřičnou lehkostí a holky z Útěchova jsme jednoznačně přehrály. První trojice byla zase poměrně razantním vítězstvím ze strany domácích. S druhou trojicí přichází první zaváhání. První set jsme byly schopné zahrát bez nervů a vyhrály jsme 10:4, s nástupem do druhého setu se však vše zkomplikovalo a ve třetím jsme přidaly i pár chyb v poli, takže první bod pro soupeře byl na světě. Vložená dvojice začala příznivě, v druhém setu si ale přestaly holky na hřišti rozumět, a tak bylo potřeba pár změn, vše ale dobře dopadlo. Singl byl bohužel odevzdaný, nedařilo se. V pořadí první trojici se bohužel nepovedl konečný míč za stavu 9:9 v prvním setu, ale holky si to vynahradily v následujících dvou setech. A druhá trojice už jen uzavřela naši cestu za vítězstvím. Mistři!

1D – 1D  Cibulková, Fišerová – Sutzová, Tibenská 2:0 (10:2, 10:5)

2D – 2D  Moglichová, Chuchlová – Peruňská, Haňáková 2:0 (10:9, 10:5)

1T – 1T Fišerová, Moglichová, Chuchlová – Malátová, Peloušková,Flašavová  2:0 (10:2, 10:8)

2T – 2T  Cibulková, Svobodová, Tymichová (Blažková)–Peruňská, Schutzová, Hanáková  1:2 (10:4,8:10, 8:10)

3D – 3D  Tymichová, Blažková(Svobodová)  –Malátová, Peloušková 2:1  (10:7, 1:10,10:7)

1S – 1S   Fišerová – Malátová 0:2 (7:10,6:10)

2T – 1T Fišerová, Möglichová, Chuchlová – Peruňská,Sutzová, Malátová   2:1 (9:10,10:8,10:9)

1T – 2T  Cibulková, Tymichová, Červinková (Vokáčová) – Malátová, Peloušková, Flašavová 2:0 (10: 4, 10:5)