1.liga žen - 12.kolo: TJ Slavoj Český Brod vs. TJ Lokomotiva Nymburk

Möglichová Jana

Tymichová Veronika

10

(1:0, 4:1, 6:1)

Našim prvním zápasem po prázdninách byl souboj proti nedalekému týmu z Nymburka. Opět na domácí půdě.

Soupeř zvolil taktiku, kde do prvních dvojic nevložil takovou sílu a vsadil na výhru nepárové dvojice, kam nasadil nejlepší hráčky. Tudíž jsme přes první dvojice prošly bez problémů. V trojicích se cítíme dobře, také jsme to ukázaly a v poklidu obě vyhrály. První zaváhání proběhlo v nepárové dvojici. První set jsme prohrály na plné čáře, kvůli absenci hráček a těhotenství jsme byly poskládané, tak jak to zrovna vyšlo a tedy od toho se i odvíjel náš výkon. Do druhého setu nastoupila Chuchlová, která je čerstvě po porodu. Zápas se po tomto kroku ovšem začal odvíjet opačným směrem a my druhý set už nepustily, při třetím setu jsme míč jen ošetřovaly a čekaly na soupeřovu chybu, která nakonec přišla a my 10:9 vyhrály. Nejspíš jsme si ale v nepárové dvojici štěstí vyplýtvaly a na sing už nezbylo, nešťastně tu Fišerová prohrála ve třetím setu. Trojice proběhla bez větších chyb.

1D – 1D    Möglichová, Fišerová – Vaňátková, Matějovská 2:0 (10:3, 10:1)

2D – 2D  Cibulková, Červenková – Rychetská, Macháčková 2:0 (10:1, 10:2)

1T – 1T  Kozáková, Fišerová, Möglichová – Kulhánková, Svobodová, Vaňátková 2:0 (10:9, 10:3)

2T – 2T  Tymichová, Cibulková, Červenková – Rychetská, Bodláková, Matějovská 2:0 (10:5, 10:9)

3D – 3D Tymichová, Kozáková (Chuchlová) – Kulhánková, Svobodová 2:1 (6:10, 10:8, 10:9)

1S – 1S Fišerová – Kulhánková 1:2 (8:10, 10:3, 5:10)

1T – 2T Kozáková, Fišerová, Möglichová - Rychetská, Bodláková, Matějovská 2:0 (10:5, 10:5)