Kozáková Petra

Tymichová Veronika

12

(1:0,6:0)

Na domácí půdě jsme dnes přivítaly tým TJ Solidarita Praha. Do první dvojice nastoupily Cibulková, Červinková a do druhého setu střídající Kozáková. Průběh obou setů byl jednoznačně v režii Českého Brodu, neboť Lenka Cibulková každou možnou příležitost přeměnila na krásný bod. Druhá dvojice Fišerová, Chuchlová a do druhého setu střídající Blažková pokračovaly ve stínu dvojice předešlé a ani ony nedaly soupeři šanci. Nastupující první trojice nenechala nic náhodě a porazila soupeře 2:0 (10:4, 10:6) na sety. V podání Cibulková, Blažková, Červinková a střídající Kozáková. Ve stejném duchu pokračovala trojice druhá, a to ve složení Svobodová, Chuchlová a Tymichová, tedy 2:0 (10:6, 10:5) na sety pro domácí. Ani vložená dvojice nezklamala a porazila holky ze Solidarity 2:0 na sety, v podání Svobodová, Tymichová. Krásnou tečkou za naším prvním zápasem byl singl, kde Lenka Cibulková nedala soupeřkám šanci oddálit naší jednoznačnou výhru a vyhrála jak jinak než 2:0 na sety. TJ Slavoj Český Brod ženy „A“ je zatím bez ztráty kytičkyJ