1.liga mužů: TJ Slavoj Český Brod vs. TJ Sokol VYNK Hapon Horaždovice

Štěpař

Vokáč

1D-1D: Ešner, Janík – Hokr, Pivnička 2:1 (10:5, 8:10, 10:8)

2D-2D: Kaděra, Vedral – Babka, Jůzek 2:0 (10:9, 10:9)

1T-1T: Ešner, Janík, Jarolím (Sýkora) – Hokr, Pivnička, Jůzek 2:1 (10:6, 7:10, 10:7)

2T-2T: Kaděra, Vokáč, Štěpař – Babka, Knebl, Nepodal 2:0 (10:6, 10:8)

3D-3D: Jarolím, Vokáč (Štěpař) – Nepodal, Knebl 2:1 (6:10, 10:6, 10:8)

1S-1S: Vedral – Hokr 2:0 (10:5, 10:9)

25

1:0, 2:0, 3:0, 4:0, 5:0, 6:0

Na domácí zápas jsme byli kompletní pouze bez zraněného Cibulky.

V úvodním zápase prvních dvojic naše sestava začala velmi dobře, kdy si celkem lehce připsala první set. Ve druhém setu se ale dopustila několika chyb, díky kterým se zápas dostal až do třetího setu, kde si ale naše dvojice zápas pohlídala a připsala si výhru 2:1.

V zápase druhých dvojic nastoupila naše klasická dvojice ve složení Vedral a Kaděra a celé dva sety byly velmi vyrovnané. Nakonec měla naše dvojice více štěstí v koncovkách a vyhrála oba sety stejně v poměru 10:9.

V zápase trojic nastoupila naše sestava vedená Ešnerem a po výhře v prvním setu se už Ešner nedokázal tak prosazovat a zápas šel do třetího setu. V tom se naše sestava opět zvedla a po dobrém výkonu zvítězila v poměru 10:7. Ve druhé trojici nastoupil Kaděra spolu se Štěpařem a po lehce vyhraném prvním setu si pohlídali výhru i v setu druhém a připsala si výhru 2:0.

Ve vložené dvojici nastoupil Jarolím a Vokáč a první set jim vůbec nevyšel. Do druhého setu vystřídal Štěpař Jarolím a naše dvojice vyhrála druhý set. Ve třetím setu už naše dvojice soupeře dobře četla a připsala si důležitou výhru v poměru 2:1 na sety.

V singlu jako vždy nastoupil opět Vedral, který si připsal výhru hned v prvním setu. Ve druhém setu už byla hra o dost vyrovnanější, kdy náš hráč začal více chybovat a nedostával se příjmem tolik dopředu. V těžkých podmínkách na mokrém hřišti nakonec ale dotáhl zápas do vítězného konce i v setu druhém a tím našemu týmu připsal šestý bod a výhru v poměru 6:0.