1D-1D: Ešner, Štěpař – Roba, Maršálek 2:0 (10:5, 10:9)

2D-2D: Kaděra, Vedral – Matkulčik, Valenta 2:0 (10:7, 10:7)

1T-1T: Ešner, Vedral, Sýkora – Ftáčník, Matkulčik, Gubčo 2:0 (10:6, 10:5)

2T-2T: Kaděra, Vokáč, Štěpař – Valenta, Roba, Maršálek 2:0 (10:4, 10:4)

3D-3D: skreč Prostějov 2:0 (10:0, 10:0)

1S-1S: Sýkora – Roba 2:1 (7:10, 10:7, 10:8)

30

1:0, 2:0, 3:0, 4:0, 5:0, 6:0

Na poslední domácí zápas před pauzou jsme byli stále bez zraněného Cibulky,Jarolíma a Janíka, který byl na dovolené.

V úvodním zápase dvojic začala naše staro-sestavená dvojice ve složení Ešner, Štěpař. A po prvním lehce vyhraném setu si nakonec připsali výhru i v setu druhém, kde dokázali vyhrát 10:9.

V zápase druhých dvojic nastoupila opět naše klasicky složená dvojice ve složení Vedral a Kaděra a celé dva sety si držela od soupeře náskok. Oba sety tak dotáhla do vítězství v poměru 2:0.

V zápase trojic nastoupila naše první sestava ve složení Ešner, nově Vedral a Sýkora. A celé dva sety diktovala tempo hry a zvítězila celkem snadno 2:0.

Naše druhá trojice vedená Kaděrou také v zápase dominovala a soupeři povolila celkem jen 8 míčů ve dvou setech a lehce si tak připsala výhru 2:0.

Na vloženou dvojici v dnešním zápase nedošlo, z důvodu zranění jednoho z Prostějovských hráčů, následovala tedy skreč tohoto zápasu.

V singlu nastoupil Sýkora, který hrál proti Robovi a první set po svých chybách prohrál. Ostatní dva sety, ale zlepšil mezi hru i umístění úderů a ve třetím setu mohl slavit výhru v poměru 2:1. A tím nám tak zajistil z dnešního zápasu důležité dva body a výhru 6:0.