1D-1D: Vedral, Kaděra – Kalous, Putík 1:2 (7:10, 10:8, 8:10)

2D-2D: Janík, Vokáč (Chuchla) – Strejček, Ježdík 0:2 (9:10, 9:10)

1T-1T: Kaděra, Vedral, Štěpař – Kalous, Putík, Kopáček 2:0 (10:4, 10:3)

2T-2T: Ešner, Janík, Chuchla – Strejček, Vacek, Ježdík 1:2 (7:10, 10:5, 7:10)

3D-3D: Ešner, Štěpař – Vacek, Sadílek 2:0 (10:7, 10:4)

1T-2T: Kaděra, Vedral, Štěpař – Strejček, Vacek, Ježdík 2:0 (10:7, 10:4)

2T-1T: Ešner, Janík, Chuchla – Kalous, Putík, Kopáček 2:0 (10:6, 10:2)

1D-2D: Kaděra, Vedral – Strejček, Ježdík 2:0 (10:5, 10:6)

20

0:1, 0:2, 1:2, 1:3, 2:3, 3:3, 4:3, 5:3, 6:3

Na domácí zápas proti Čakovicím jsme postrádali zraněného Cibulku a Sýkoru, chyběl nám také Jarolím, který si plnil školní povinnosti.

V zápase úvodních dvojic jsme podali průměrný výkon a po třech chybách ve třetím setu jsme první sadu darovali soupeři, který se ujal vedení 1:0.

Ve druhé dvojici nastoupil Janík s Vokáčem, kterým nefungovala obrana a celé dva sety nedokázali soupeře dohnat. Čakovičtí tak v obou setech vyhráli těsně 10:9.

Ve hře trojic nastoupila naše první sestava vedená Kaděrou a díky kvalitnímu výkonu naší trojice a poměrně dosti chyb na útoku hostující trojice, vyhrála naše sestava v poměru 2:0. Druhá sestava bojovala proti hostující statečně, ale dvě chyby na konci třetího setu darovali hostujícím zápas v poměru 2:1.

Ve vložené dvojici si Ešner a Štěpař pohlídali průběh obou setů a přetlačili hostující sestavu 2:0.

V zápase jednotlivců opět nastoupil Vedral a předvedl celý zápas umístěné údery, s kterými si jen málo kdy uměl Kalous poradit. Vedral vyhrál v poměru 2:0 a připsal nám velmi důležitý bod.

Ve hře převrácených trojic navázala Kaděrova sestava opět na svůj kvalitní výkon z prvního zápasu a vyhrála i svůj druhý zápas v poměru 2:0. Druhá naše trojice zlepšila výkon a po jasně vyhraném druhém setu zvítězila celkově 2:0.

Ve hře odvetných dvojice předvedla naše první dvojice lepší výkon, než ve svém úvodním zápase a především servisem dělala veliký problémy při příjmu hostům, kteří nedokázali zápas otočit. Naše dvojice tak zvítězila 2:0 a tím nám zajistila dva body za celkovou výhru v zápase 6:3.