Vokáč

1D-1D: Cibulka, Janík – Hvězda, Nový 2:1 (10:6, 9:10, 10:7)

2D-2D: Vedra, Štěpař (Vokáč)  – Sachl, Tůma 0:2 (7:10, 5:10)

1T-1T: Ešner, Janík, Chuchla – Nový, Hvězda, Tůma 2:0 (10:4, 10:7)

2T-2T: Cibulka, Štěpař, Jarolím (Vedral) – Sachl, Zátka, Bálek 1:2 (10:9, 7:10, 7:10)

3D-3D: Ešner, Chuchla – Zátka, Bálek 2:0  (10:6, 10:5)

1S-1S: Vedral – Tůma 2:0 (10:5, 10:9)

1T-2T: Ešner, Janík, Chuchla – Sachl, Zátka, Pokorný 2:1 (10:6, 9:10, 10:9)

2T-1T: Cibulka, Štěpař, Jarolím (Vedral) – Nový, Tůma, Hvězda 0:2 (5:10, 7:10)

1D-2D: Janík, Cibulka (Jarolím) – Sachl, Tůma 0:2 (4:10, 4:10)

2D-1D: Vedral, Vokáč (Štěpař) – Nový, Hvězda 2:1 (10:7, 8:10, 10:9)

30

1:0, 1:1, 1:2, 2:2, 3:2, 4:2, 5:2, 5:3, 5:4, 6:4

Na další zápas jsme měli k dispozici už Sýkoru a Vokáče, stále ale chyběl nemocný Kaděra.

V zápase prvních dvojic jsme poměrně dobrý výkon, a nakonec vyhráli ve třetím setu 10:7 a tím se ujali vedení 1:0.

Ve druhé dvojici nastoupil Štěpař s Vedralem a nedokázali najít správný recept na dvojici Sachl, Tůma. Nepomohlo ani střídání Vokáčem a celá sestava prohrála 0:2.

Ve hře trojic jsme se oproti minulému zápasu zlepšili, trojice Ešner, Chuchla a Janík předvedli pěknou hru a porazili hostující trio. Druhá trojice sice začala první set vítězně, ostatní dva ale prohrála a tak před vloženou dvojicí byl stav 2:2.

Ve vložené dvojici si Ešner a Sýkora počínali oba sety skvěle a poměrně snadno vyhráli 2:0.

Ve hře singlu nastoupil opět Vedral a předvedl proti Tůmovi podobný výkon jako v minulém utkání. Díky chybě Tůmy vyhrál druhý set 10:9 a díky tomu jsme odskočili na rozhodující stav 4:2.

Ve hře otočených trojic navázala Ešnerova sestava opět na kvalitní výkon a vyhrála tak i svůj druhý zápas v poměru 2:1. Další naše otočená trojice ve složení Cibulka, Štěpař a Jarolím nenapodobila hru první trojice a po špatném výkonu prohrála 0:2.

Ve hře převrácených dvojic předvedla špatný výkon dvojice Cibulka, Janík a nezlomil to ani střídající Jarolím, dvojice tak velmi lehce prohráli 0:2.

V poslední dvojici zápasu za stavu 5:4 nastoupil Vedral s Vokáčem. Po špatném vstupu do úvodu utkání se naše dvojice semkla a po zlepšeném výkonu otočila vývoj prvního setu. Ve druhém setu se karta otočila a šlo se do setu třetího. Tam se naší dvojici po dobře sehrané mezihře a útokům podařilo vyhrát a tím jsme si i připsali vítězství v celém zápase v poměru 6:4.